Tüm Araç Kiralama Kampanyaları

TAV Passport Kart sahiplerine özel Fırsatlar

Tav Passport kart sahipleri Avisten araç kiralamalarında %45 indirim fırsatlarından faydalanıyor.

Türk Hava Yolları yolcularına özel %35 indirimle araç kiralama fırsatı!

Türk Hava Yolları yolcuları, Avis’ten yapacakları kiralamalarda %35 indirim avantajından yararlanıyor Üstelik Miles&Smiles üyesi olan Türk Hava Yolları misafirleri ekstra 4000 Mil de kazanma şansı elde ediyor. 4000 mil kampanyasından faydalanmak için http://www.avisworld.com/turkishairlinesmilesandsmiles adresinden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Size özel bu kampanya ile aracınızı kiralamak için Avis ofislerine bekliyoruz.

Miles&Smiles üyelerine özel 4000 mil + %35 indirim fırsatı

Kim Avis'le milyoner olmak ister? Miles&Smiles kart üyesi iseniz; %35 indirim fırsatı da Avis'te sizi bekliyor. 4000 mil kampanyasından faydalanmak için http://www.avisworld.com/turkishairlinesmilesandsmiles adresinden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Classic E191400 Elite E203800 Garanti Miles&Smiles Card K421200

Türk Telekom Mobil müşterilerine Avis'ten tüm araç gruplarında %35 indirim fırsatı!

Türk Telekom Mobil'liler, bu kampanya sizin için! Türk Telekom Mobil abonesi iseniz %35 indirim fırsatı Avis ofislerinde sizi bekliyor. Kampanyadan faydalanmak için şifrenizle birlikte Avis Rezervasyon Merkezi'ni arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Avis ile Opet’ten Kaçırılmayacak Fırsat

SunExpress yolcularına özel %25 indirimle araç kiralama fırsatı!

SunExpress yolcuları, Avis’ten yapacakları kiralamalarda %25 indirim avantajından yararlanıyor.

Türk Telekom Prime'la Avis'te %50 indirimli araç kiralama fırsatı!

Türk Telekom Prime ile yurt içinde Avis ayrıcalığını siz de yaşayın. Yurt içinde tüm kurumsal Avis ofislerinde %50 indirimle araç kiralayın. 31 Aralık 2016 tarihine kadar; Yurt içi araç kiralama indiriminden yararlanmak için 7565'e PRIME AVIS yazıp göndermeniz ve gelen şifre ile cep telefon numaranızı Avis kurumsal ofislerindeki ilgiliye iletmeniz ya da www.avis.com.tr ilgili alana giriş yapmanız yeterlidir.

Yapıkredi kart sahiplerine özel kampanyalarla araç kiralama keyfinizi katlayın.

Yapıkredi kart sahiplerine özel kampanyalarla araç kiralama keyfinizi katlayın. World Platinium ve World Business kartlara özel %40 indirim, %3 worldpuan veya 5 taksit Adios ve Adios Premium kart sahiplerine özel %40 indirim, %5 worldpuan veya 5 taksit Crystal kart sahiplerine özel %40 indirim, %3 worldpuan veya 5 taksit

İşbankası - Maxi Miles Kart müşterilerine özel C grubu 175 TL İşbankası - Maxi Miles Kart müşterilerine özel C grubu 175 TL

MercedesCard sahiplerine özel bu kampanya ile araç kiralama keyfinizi katlayın.

Hopi'ye özel tüm araç gruplarında %25 indirim ve 15 paracık kazanma fırsatı !

Hopi'liler Avis'te tüm araç gruplarında geçerli olacak bu kampanyalar ile paracıklarını katlarken, katlı paracık da kazanıyorlar ayrıca Avis kalitesiyle araç kiralama deneyimi yaşıyor!

Türk Telekom Evde İnternet müşterilerine Avis'ten tüm araç gruplarında %35 indirim fırsatı!

Türk Telekom Evde İnternet abonesi iseniz %35 indirim fırsatı Avis ofislerinde sizi bekliyor. Kampanyadan faydalanmak için şifrenizle birlikte Avis Rezervasyon Merkezi'ni arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Türk Telekom ev telefonu müşterilerine %35 indirim fırsatı!

Türk Telekom ev telefonu müşterileri , Avis’ten yapacakları kiralamalarda %35 indirim avantajından yararlanıyor

Garanti Bankası kart sahiplerine %20'ye varan indirimler!

Garanti, Bonus ve Amex kredi kartlarına %20 indirim, Miles&Smiles kart sahiplerine de %30 indirim Avis'te sizi bekliyor.

Tercihi Avis olan Mastercard sahiplerine %25 indirim!

Tercihi Avis olan Mastercard sahiplerine %25 indirim! Üstelik kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarınıza özel %35 indirim fırsatı.

Tüm Finansbanklılara %25 indirim ve 5 taksit fırsatı!

Finansbank kart sahipleri araç kiralamalarında Avis'le yola çıkıyor.

Divan müşterilerine %20 indirim fırsatı!

Divan müşterilerine %20 indirim fırsatı! Üstelik kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarınıza özel %35 indirim fırsatı.

The Marmara misafirlerine %10 indirim!

The Marmara'da konaklayanlara özel indirimle araç kiralama fırsatı Avis'te sizi bekliyor. Seyahatlerinizi konforlu bir şekilde geçirmeniz için Avis sizinle.

HSBC PREMIER KREDİ KARTI MÜŞTERİLERİNE ÖZEL FİYAT AVANTAJI

Singapur’da %15 indirim Fırsatı

Ziyaretçiler için Uzakdoğu’nun küçük ama havalı ülkesi Singapur yüksek yaşam standartları ve iklimi ile keşfedilmeyi bekliyor…

Yunanistan’da %15 İndirim Fırsatı

3 Gün ve Üzeri Kiralamalarda %15 indirim

Avis Rusya’da %15 indirim fırsatı…

Avis ile Rusya’yı keşfedin, 20’ye yakın Rus şehrinde araç kiralama da %15 indirim fırsatını yakalayın.

Tercihi Avis olan INGBANK kart sahiplerine %25 indirim! Üstelik kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarınıza özel %40 indirim fırsatı