İLETİŞİM

Tüm Araç Kiralama Kampanyaları

TAV Passport Kart sahipleri ,  Avis’ten yapacakları araç kiralamalarında %45 indirim fırsatından faydalanıyor.

TAV Passport Kart ile, %45 indirimli Avis araç kiralama hizmetinden dilediğiniz an yararlanarak, bu çok özel kartın üyesi olmanın avantajını yaşayabilirsiniz..

Miles&Smiles üyelerine özel 500 Mil fırsatı!

Kim Avis'le milyoner olmak ister?  Miles&Smiles kart üyesi iseniz; %40 indirim fırsatı da Avis'te sizi bekliyor.  500 mil kampanyasından faydalanmak için http://www.avisworld.com/turkishairlinesmilesandsmiles adresinden rezervasyon yapılması gerekmektedir.  Classic E191400  Elite E203800  Garanti Miles&Smiles Card K421200 

Tüm Hava Yolları İçin, Uç ve Kirala Kampanyasında %40 İndirim Sizi Bekliyor!

Tüm Hava Yolları İçin, Uç ve Kirala Kampanyasında %40 İndirim Sizi Bekliyor! Sadece Biniş Kartınızla Avis Ofisine Gelmeniz Yeterli

Avis ile Opet’ten Kaçırılmayacak Fırsat

SunExpress yolcularına özel fırsatlar sizleri bekliyor!

SunExpress yolcuları, kampanya sayfamızdan yapacakları online rezervasyona özel Avis’ten yapacakları kiralamalarda %40 indirimden faydalanıyor.

Yapıkredi kart sahiplerine özel kampanyalarla araç kiralama keyfinizi katlayın.

Tüm Yapı Kredi kart sahipleri özel %45’e varan indirime ek olarak 5 taksit veya 3 worldpuan kazanma fırsatı.

HSBC Premier Kredi Kartı Müşterilerine Özel Fiyat Avantajı.

HSBC Premier Kredi Kartı Müşterileri özel fiyat avantajlarından faydalanıyor.

Maximiles sahiplerine özel bu kampanya ile araç kiralama keyfinizi katlayın.

İşbankası - Maxi Miles müşterilerine özel C grubu 131 TL üstelik +4 taksit ilave fırsatı ile ! Kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlara özel %40 indirim fırsatı da sizi bekliyor.

MercedesCard sahiplerine özel bu kampanya ile araç kiralama keyfinizi katlayın.

MercedesCard sahiplerine özel C grubu 131 TL üstelik +4 taksit ilave fırsatı ile ! Üstelik online rezervasyonlarınıza özel tüm araç gruplarında %40 indirim sizleri bekliyor.

Hopi'lilere Avis'ten yapacakları araç kiralamalarında %30 indirime ek 20 paracık kazanma fırsatı

Hopi'liler Avis'te tüm araç gruplarında geçerli olacak bu kampanyalar ile paracıklarını katlarken, katlı paracık da kazanıyorlar ayrıca Avis kalitesiyle araç kiralama deneyimi yaşıyor! Üstelik kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarınıza özel %40 indirim fırsatı.

Garanti Bankası kart sahiplerine özel indirimler!

Garanti, Bonus ve Amex kredi kartlarına %20 indirim, Miles&Smiles kart sahiplerine de %35 indirim Avis'te sizi bekliyor.Üstelik kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarınıza özel %40 indirim fırsatı.

ClubFinans Xclusive’ liler araç kiralarken de ayrıcalıklı!

Araç kiralamada Avis’i tercih eden ClubFinans Xclusive ve BÜMED Xclusive sahipleri tüm araç gruplarında %35 indirim ayrıcalığını elde ediyor.Üstelik kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarınıza özel %40 indirim fırsatı.

Tüm Finansbanklılara %25 indirim ve 5 taksit fırsatı!

Finansbank kart sahipleri araç kiralamalarında Avis'le yola çıkıyor.Üstelik kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarınıza özel %40 indirim fırsatı.

Divan müşterilerine %20 indirim fırsatı!

Divan müşterilerine %20 indirim fırsatı!

The Marmara müşterilerine %10 indirim fırsatı!

The Marmara müşterileri %10 indirimden faydalanıyor! Üstelik kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarınıza özel %40 indirim fırsatı.

Elite World Business Hotel müşterilerine özel avantajlar!

Elite World Business Hotel müşterilerine %20 indirim fırsatı! Üstelik kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarınıza özel %40 indirim fırsatı.

Bosphore Kart Sahiplerine Özel Fırsatlar

Bosphore Kart sahipleri Avisten araç kiralamalarında %25 indirim fırsatlarından faydalanıyor.