Tüm Araç Kiralama Kampanyaları

TAV Passport Kart sahipleri , Avis’ten yapacakları araç kiralamalarında %40 indirim ve özel fırsatlardan faydalanıyor.

TAV Passport Kart ile, %40 indirimli Avis araç kiralama hizmetinden dilediğiniz an yararlanarak, bu çok özel kartın üyesi olmanın avantajını yaşayabilirsiniz. TAV Passport Kart sahipleri , Avis’ten yapacakları araç kiralamalarına %40 indirim ve C grubu araç kiralamalarına özel 189 TL fırsatı sizleri bekliyor.

Türk Hava Yolları yolcuları, Avis’ten yapacakları kiralamalarda %30 indirim avantajından yararlanıyor.

Üstelik Miles&Smiles üyesi olan Türk Hava Yolları misafirleri ekstra 1500 Mil de kazanma şansı elde ediyor. Size özel bu kampanya ile aracınızı kiralamak için Avis ofislerine bekliyoruz.

Miles&Smiles üyelerine özel 4000 Mil fırsatı!

Kim Avis'le milyoner olmak ister? Miles&Smiles kart üyesi iseniz; %30 indirim fırsatı da Avis'te sizi bekliyor. 4000 mil kampanyasından faydalanmak için http://www.avisworld.com/turkishairlinesmilesandsmiles adresinden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Classic E191400 Elite E203800 Garanti Miles&Smiles Card K421200

Türk Telekom Mobil müşterilerine Avis'ten tüm araç gruplarında %30 indirim fırsatı!

Türk Telekom Mobil'liler, bu kampanya sizin için! Türk Telekom Mobil abonesi iseniz %30 indirim fırsatı Avis ofislerinde sizi bekliyor. Kampanyadan faydalanmak için şifrenizle birlikte Avis Rezervasyon Merkezi'ni arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Avis ile Opet’ten Kaçırılmayacak Fırsat

SunExpress yolcuları, Avis’ten yapacakları kiralamalarda %25 indirim avantajından yararlanıyor.

SunExpress yolcuları, Avis’ten yapacakları kiralamalarda %25 indirim avantajından yararlanıyor.

Türk Telekom Prime'la Avis'te %50 indirimli araç kiralama fırsatı!

TÜRK TELEKOM Prime ile yurt içinde ve yurt dışında Avis ayrıcalığını siz de yaşayın. Yurt içinde tüm kurumsal Avis ofislerinde %50 indirimle; yurt dışında yapacağınız kiralamalarda ise Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti %20.

Yapıkredi kart sahiplerine özel kampanyalarla araç kiralama keyfinizi katlayın.

Yapıkredi kart sahiplerine özel kampanyalarla araç kiralama keyfinizi katlayın. World Platinium ve World Business kartlara özel %30 indirim, %3 worldpuan veya 5 taksit Adios ve Adios Premium kart sahiplerine özel %30 indirim, %5 worldpuan veya 5 taksit Crystal kart sahiplerine özel %40 indirim, %3 worldpuan veya 5 taksit

Maximiles sahiplerine özel bu kampanya ile araç kiralama keyfinizi katlayın.

MercedesCard sahiplerine özel bu kampanya ile araç kiralama keyfinizi katlayın.

Hopi'liler Avis'te tüm araç gruplarında geçerli olacak %25 indirim + 15 Paracık kazanıyor

Hopi'liler Avis'te tüm araç gruplarında geçerli olacak bu kampanyalar ile paracıklarını katlarken, katlı paracık da kazanıyorlar ayrıca Avis kalitesiyle araç kiralama deneyimi yaşıyor!

Türk Telekom Evde İnternetli müşterilerini, Avis kurumsal ofislerinden yapacakları kiralamalarda %30 indirim fırsatı bekliyor.

Türk Telekom Evde İnternetli müşterilerini, Avis kurumsal ofislerinden yapacakları kiralamalarda %30 indirim fırsatı bekliyor. Kampanyadan yararlanmak için TTNET İndirim Şifrenizi ödeme sırasında AVIS ofislerindeki yetkiliye iletmeniz gerekmektedir.

Türk Telekom ev telefonu müşterilerine %30 indirim fırsatı!

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Evde İnternet İndirim Şifrenizi ödeme sırasında AVIS ofislerindeki yetkiliye iletmeniz gerekmektedir. "AVIS" yazıp ardından bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı 6262'ye göndererek Türk Telekom Evde İnternet İndirim şifrenizi anında öğrenebilirsiniz.

Garanti, Bonus ve Amex kredi kartlarına %20 indirim, Miles&Smiles kart sahiplerine de %30 indirim Avis'te sizi bekliyor.

Tek yapmanız gereken kiralama yaptığınız kartınızı ofisimizde yetkililere göstermeniz, sonrasında Avis'le araç kiralamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Tercihi Avis olan Mastercard sahiplerine %25 indirim!

Tercihi Avis olan Mastercard sahiplerine %25 indirim!

Tüm Finansbanklılara %25 indirim ve 5 taksit fırsatı!

Finansbank kart sahipleri araç kiralamalarında Avis'le yola çıkıyor.

Divan müşterilerine %20 indirim fırsatı!

Divan müşterilerine %20 indirim fırsatı!

The Marmara misafirlerine %10 indirim!

The Marmara'da konaklayanlara özel indirimle araç kiralama fırsatı Avis'te sizi bekliyor. Seyahatlerinizi konforlu bir şekilde geçirmeniz için Avis sizinle.

HSBC PREMIER KREDİ KARTI MÜŞTERİLERİNE ÖZEL FİYAT AVANTAJI

Singapur’da %15 indirim Fırsatı

Ziyaretçiler için Uzakdoğu’nun küçük ama havalı ülkesi Singapur yüksek yaşam standartları ve iklimi ile keşfedilmeyi bekliyor…

Yunanistan’da %15 İndirim Fırsatı

3 Gün ve Üzeri Kiralamalarda %15 indirim

Avis Rusya’da %15 indirim fırsatı…

Avis ile Rusya’yı keşfedin, 20’ye yakın Rus şehrinde araç kiralama da %15 indirim fırsatını yakalayın.