Tüm Araç Kiralama Kampanyaları

Türk Hava Yolları yolcuları, Avis’ten yapacakları kiralamalarda %30 indirim avantajından yararlanıyor.

Üstelik Miles&Smiles üyesi olan Türk Hava Yolları misafirleri ekstra 1500 Mil de kazanma şansı elde ediyor. Size özel bu kampanya ile aracınızı kiralamak için Avis ofislerine bekliyoruz.

Miles&Smiles kart üyelerine özel 1500 Mil fırsatı!

Kim Avis'le milyoner olmak ister? Miles&Smiles kart üyesi iseniz; %30 indirim fırsatı da Avis'te sizi bekliyor. Ana sayfada bulunan kiralama panelinden yapılan rezervasyonlarda bonus mil kazanmak için aşağıda bulunan AWD (indirim kodu) numaraları ile rezervasyon yapmayı unutmayın. Classic E191400 Elite E203800  Garanti Miles&Smiles Card K421200

Türk Telekom Mobil müşterilerine Avis'ten tüm araç gruplarında %30 indirim fırsatı!

Türk Telekom Mobil'liler, bu kampanya sizin için! Türk Telekom Mobil abonesi iseniz %30 indirim fırsatı Avis ofislerinde sizi bekliyor. Kampanyadan faydalanmak için şifrenizle birlikte Avis Rezervasyon Merkezi'ni arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

SunExpress yolcuları, Avis’ten yapacakları kiralamalarda %25 indirim avantajından yararlanıyor.

SunExpress yolcuları, Avis’ten yapacakları kiralamalarda %25 indirim avantajından yararlanıyor.

Türk Telekom Prime'la Avis'te %50 indirimli araç kiralama fırsatı!

TÜRK TELEKOM Prime ile yurt içinde ve yurt dışında Avis ayrıcalığını siz de yaşayın. Yurt içinde tüm kurumsal Avis ofislerinde %50 indirimle; yurt dışında yapacağınız kiralamalarda ise Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti %20.

Yapıkredi kart sahiplerine özel kampanyalarla araç kiralama keyfinizi katlayın.

Yapıkredi kart sahiplerine özel kampanyalarla araç kiralama keyfinizi katlayın. World Platinium ve World Business kartlara özel %30 indirim, %3 worldpuan veya 5 taksit Adios ve Adios Premium kart sahiplerine özel %30 indirim, %5 worldpuan veya 5 taksit Crystal kart sahiplerine özel %40 indirim, %3 worldpuan veya 5 taksit

İşbankası - Maximiles müşterilerine özel C grubu 211 TL üstelik +4 taksit ilave fırsatı ile !

Maximiles sahiplerine özel bu kampanya ile araç kiralama keyfinizi katlayın.

İşbankası - Mercedes Kart müşterilerine özel C grubu 211 TL üstelik +4 taksit ilave fırsatı ile ! Ayrıca tüm araç gruplarında %25 İndirim!

Mercedes Kart sahiplerine özel bu kampanya ile araç kiralama keyfinizi katlayın.

Hopi'liler Avis'te tüm araç gruplarında geçerli olacak %25 indirim + 15 Paracık kazanıyor

Hopi'liler Avis'te tüm araç gruplarında geçerli olacak bu kampanyalar ile paracıklarını katlarken, katlı paracık da kazanıyorlar ayrıca Avis kalitesiyle araç kiralama deneyimi yaşıyor!

Türk Telekom Evde İnternetli müşterilerini, Avis kurumsal ofislerinden yapacakları kiralamalarda %30 indirim fırsatı bekliyor.

Türk Telekom Evde İnternetli müşterilerini, Avis kurumsal ofislerinden yapacakları kiralamalarda %30 indirim fırsatı bekliyor. Kampanyadan yararlanmak için TTNET İndirim Şifrenizi ödeme sırasında AVIS ofislerindeki yetkiliye iletmeniz gerekmektedir.

Türk Telekom ev telefonu müşterilerine %30 indirim fırsatı!

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Evde İnternet İndirim Şifrenizi ödeme sırasında AVIS ofislerindeki yetkiliye iletmeniz gerekmektedir. "AVIS" yazıp ardından bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı 6262'ye göndererek Türk Telekom Evde İnternet İndirim şifrenizi anında öğrenebilirsiniz.

Garanti, Bonus ve Amex kredi kartlarına %20 indirim, Miles&Smiles kart sahiplerine de %30 indirim Avis'te sizi bekliyor.

Tek yapmanız gereken kiralama yaptığınız kartınızı ofisimizde yetkililere göstermeniz, sonrasında Avis'le araç kiralamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Tercihi Avis olan Mastercard sahiplerine %25 indirim!

Tercihi Avis olan Mastercard sahiplerine %25 indirim!

Tüm Finansbanklılara %25 indirim ve 5 taksit fırsatı!

Finansbank kart sahipleri araç kiralamalarında Avis'le yola çıkıyor.

Divan müşterilerine %20 indirim fırsatı!

Divan müşterilerine %20 indirim fırsatı!

The Marmara misafirlerine %10 indirim!

The Marmara'da konaklayanlara özel indirimle araç kiralama fırsatı Avis'te sizi bekliyor. Seyahatlerinizi konforlu bir şekilde geçirmeniz için Avis sizinle.

Singapur’da %15 indirim Fırsatı

Ziyaretçiler için Uzakdoğu’nun küçük ama havalı ülkesi Singapur yüksek yaşam standartları ve iklimi ile keşfedilmeyi bekliyor…

Yunanistan’da %15 İndirim Fırsatı

3 Gün ve Üzeri Kiralamalarda %15 indirim

HSBC PREMIER müşterilerine özel fiyat avantajı