İLETİŞİM

Findeks kredi notu alan Avis'ten %25 indirim kazanıyor

Findeks kredi notu alan Avis'ten %25 indirim kazanıyor.

Kullanım Koşulları;

• Kampanya 1 Ağustos - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
• 1 müşteri aldığı kod ile kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir.
• Müşteri’nin, Avis’ten araç kiralama sürecinde, Avis’in https://www.avis.com.tr/arac-kiralama-kosullari adresli internet sitesinde ilan ettiği Genel Kiralama Koşulları uygulanır.
• Bu kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez.
• Kampanya AVIS’in filo imkanları ile sınırlıdır.
• Kampanya tüm Avis ofislerinde geçerlidir.
• %25 indirim sadece yurt içi kiralamalarında geçerlidir.
• %25 indirim, AVIS’in müşterilerine uyguladığı güncel araç kiralama hizmet bedelleri üzerinden hesaplanır.
• Kampanya en fazla 28 güne kadar olan günlük kiralamalar için geçerlidir.
• Kampanya kapsamında AVIS’in sağladığı hizmetlerle ilgili şikayetlerin muhatabı doğrudan AVIS’tir. KKB, AVIS’in sağladığı hizmetle ilgili herhangi bir taahhüt vermez ve bu hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Ödeme Şekilleri

Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile tahsil edilir. Nakit ödeme, debit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.
C, E, P, L, K araç gruplarında farklı bankalara ait çift kredi kartı ibraz edilmesi gereklidir. Kira anlaşması kiralama esnasında açılır ve kiralama yapılan ülkenin kanun ve uygulamalarına göre düzenlenir. Gerçekleşecek kiralamalarda AVIS Genel Kiralama Koşulları geçerlidir.
Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise kiralama noktasında tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç marka ve modeline göre belirli oranda depozit tahsilatı yapılmaktadır. Bu sebeple (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir. Depozit olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, eksik yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecektir. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansımaktadır.

Genel Kiralama ve Sigorta Koşulları için tıklayınız.
Dünyanın her yerinden anında rezervasyon için;
www.avis.com.tr
444 28 47