İLETİŞİM

Büyük Taraftara Büyük İndirim

Fenerbahçe Futbol Takımı İle Yol Arkadaşı Olmaktan Mutluluk Duyuyoruz.

İki önemli markanın bu yolculuğunun şerefine tüm Fenerbahçe taraftarlarına özel dizel otomatik Ford Focus 229 TL, dizel otomatik Volkswagen Golf 269 TL’ye kiralama imkanı sunuyoruz.

İndirimli araç kiralamak için aşağıda yer alan iletişim formunu doldurduktan sonra cep telefonunuza gelen indirim kodunu kullanabilirsiniz.

Kullanım Koşulları;

• Kampanya kapsamında günlük dizel otomatik Ford Focus 229 TL, dizel otomatik Volkswagen Golf 269 TL’dir.
• Kampanya günlük kiralamalar için geçerlidir. (Maksimum 28 gün)
• Kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar gerçekleşecek kiralamalar içindir.
• Başka kampanyalarla birleştirilemez.
• Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır.
• Kampanya Kurumsal Avis Ofislerinde geçerlidir.
• Ödeme kiralama yapılan ofiste kredi kartı ile yapılacaktır.
• Kampanya yurt içi kiralamalarında geçerlidir.
• Kampanyadan faydalanmak isteyen Fenerbahçe Taraftarları, talep formu doldurulduğu anda cep telefonlarına gelen indirim kodunu ofiste ibraz etmelidir.
• Avis genel kiralama koşulları geçerlidir.
• Günlük kiralamalarda marka/model garantisi verilememektedir. Rezervasyon konfirmesi gerçekleşmiş olan Ofis’te araç müsaitliği olmaması halinde aynı grupta muadili olan bir araçla destek olunacaktır. (Manuel – Hyundai i20, Renault Clio, VW Polo vb.)

Ödeme Şekilleri

Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile tahsil edilir. Nakit ödeme, debit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.
C, E, P, L, K araç gruplarında farklı bankalara ait çift kredi kartı ibraz edilmesi gereklidir. Kira anlaşması kiralama esnasında açılır ve kiralama yapılan ülkenin kanun ve uygulamalarına göre düzenlenir. Gerçekleşecek kiralamalarda AVIS Genel Kiralama Koşulları geçerlidir. Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise kiralama noktasında tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç marka ve modeline göre belirli oranda depozit tahsilatı yapılmaktadır. Bu sebeple (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir. Depozit olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, eksik yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecektir. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansımaktadır.

Dünyanın her yerinden anında rezervasyon için;
www.avis.com.tr
444 28 47Captcha