MOTOSİKLET KİRALAMA ŞOFÖRLÜ KİRALAMA VE TRANSFER SELF SERVİS İLETİŞİM

Karavan Kiralama

Avis Caravan ile Yeni Bir Deneyime Hazır Mısınız?

Avis Caravan ile yolları eviniz haline getirebilir, tatil deneyimini en konforlu ve özel şekilde geçireceğiniz karavan seyahatinizi deneyimleyebilirsiniz. Hijyenik koşullarda, tüm gerekli tedbirlerin alındığı bir karavan kiralama hizmeti sunan Avis Caravan ile yolculuk ederken, özgürlüğün tadını çıkaracak, doğayla bütünleşmenin nasıl bir his olduğunu yeniden anlayacaksınız.
Ülkemizin doğasının çok uygun olmasına rağmen, tatil dendiğinde akla ilk gelenler; oteller, yazlıklar veya ev kiralama gibi alternatifler olsa da özellikle de doğa ile iç içe tatil yapmak adına tercih edilebilecek en iyi alternatif karavan kiralamaktır. Yaz kış demeden seyahat etmeye uygun olan Avis Caravan, konforlu ve çok özel bir camping deneyiminin anahtarıdır.

AVIS Caravan Çeşitleri
Avis Caravan filosunda motokaravan ve çekme karavan yer almaktadır. Bu karavanlar en çok tercih edilen karavan tipleridir. Aşağıda yer alan formu doldurarak Karavan kiralama talebinde bulunabilir, ya da karavan çeşitlerimiz ve Avis Caravan hizmetimiz için bilgi alabilirsiniz. En kısa sürede Rezervasyon merkezimiz sizinle iletişime geçecektir.Motorkaravan özellikleri:

● Araç Kliması ● Dizel ● Manuel ● 3+1 kişilik ● Dizel Ocak ● Geri Görüş Kamerası

Avis Caravan’ın motokaravanları Fiat Ducato model aracın içerisine yatak, tuvalet/banyo, mutfak gibi yaşam modülleri eklenerek dönüştürülmüş halidir. Çekiş sağlayacak herhangi bir araca ihtiyacı olmaz. 2–4 kişilik seyahatler için uygundur. Ulaşım ve konaklamanın tek bir araç ile yapılmasına olanak sağlar.
Teknik Özellikler

Çekmekaravan özellikleri:

● Alko Şase ● 4 Kişilik ● Gazlı Ocak ● 12V Buzdolabı ● Kasetli WC ● Güneş Enerjisi Sistemi

Avis Caravan’ın çekme karavan modeli olan Carpento 360 büyük araçların çekişine uygundur. Bu sebeple çekme karavan tercih etmeniz durumunda karavanın bağlanacağı araç da, çekme karavan ile birlikte kiralanır. 2-6 kişi arası kapasiteye sahip olan, yatak, tuvalet/banyo, mutfak gibi yaşam modüllerinin bulunduğu bir karavan modelidir. Hafifliği ve kompakt yapısı ile hiçbir sürüş zorluğu yaşamadan kullanabileceğiniz gibi, kendisinden ayrılabilen ayrı bir araç sayesinde ise size tatillerinizde daha fazla hareket imkanı sağlar.
Teknik Özellikler

AVIS Caravan Bilgi/Talep Formu

Bilgi almak veya kiralama talepleriniz için lütfen formu doldurunuz. Rezervasyon merkezimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Captcha

Neden Avis Caravan?
Avis Caravan hizmetinde sizlerin sağlığı, güvenliği ve iyi bir deneyim yaşaması için hijyenik koşulları en üst seviyede tutuyoruz. Her karavan kiralama kullanımından sonra araçlarımızı dezenfekte ediyor, bir sonraki müşterimize öyle teslim ediyoruz. Araç kiralama hizmetimizde olduğu gibi karavan kiralama hizmetimizde de aynı kalite ve güveni sizler için koruyoruz.
Avis’in araç kiralama sektöründeki liderliği ve tecrübesinin katkılarıyla Avis Caravan hizmetini de aynı güvenilirlik çatısı altında almanızı sağlıyoruz. Avis Caravan müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için 09:00- 19:00 saatleri arasında 444 28 47 nolu numaradan destek sağlamaktayız. Arıza veya kaza durumlarında 444 28 47 numaralı telefondan 2’yi tuşlayarak Tam Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alabilirsiniz.
Avis Caravan hizmeti aldığınızda;
● Karavan Kiralama ücretinin içine trafik sigortası ve motorlu taşıtlar vergisi dahildir. Bu nedenle tüm bu işlemleri sizin için biz tamamlıyoruz.
● Aracın tüm bakımları, lastik güvenilirliği veya herhangi bir kaza durumunda aracın tamirini düzenli aralıklar ile yaptırıyoruz.
● Diğer seyahatlerde ulaşım ve konaklama masrafları var iken Avis Caravan ile hem ulaşım hem konaklama gerçekleştirebilirsiniz. .
● Avis Caravan ile karavan seyahati özellikle kamp aktivitesi için en ideal seçenektir.
● Avis Caravan ile karavan kiraladığınızda tatiliniz boyunca belirli bir lokasyona bağlı kalmanız gerekmez, dilediğiniz yerde tatilinizi yapma özgürlüğüne sahip olursunuz.

Avis Caravan Kiralama Hizmeti İçin Neler Gerekir?
Avis aracılığıyla karavan kiralama işlemlerinde de, aynı araç kiralamada olduğu gibi belirli bir süreç izlenir. Karavan kiralama koşulları gereği 27 Yaş sınırını sağlayan müşterilerimizden ayrıca ödeme şekli gibi ( 2 adet şahsına ait kredi kartı ve kiralama için gerekli olan depozito bedeli) koşulları da sağlaması beklenir. Araca karar verildikten sonra tüm süreç araç kiralama ile benzerdir. Karavanı kiralayacak olan kişinin 3 yıllık B sınıf ehliyete sahip olması ve aracı minimum 3 gün kiralaması zorunludur.

Avis Caravan İçerisinde Neler Var?
Avis Caravan kiralama hizmeti, aslında oldukça geniş kapsamlı bir hizmettir. Karavanın içerisinde yatak, buzdolabı, televizyon, masa, tuvalet, lavabo, mutfak dolapları gibi temel ihtiyaçların yanı sıra camping için gerekli olan çoğu malzeme de yer alır. Karavana monte edilebilen bir bisiklet taşıma aparatı, 1 adet bisiklet, mutfakta lazım olan temel gereçler, camping için lazım olabilecek masa ve sandalyelerden oluşan kamp seti, çadır ve şişme yatağı karavan kiralaması yaparken talep edebilirsiniz.Tüm bu hizmetler özellikle kamp yapmayı, doğayla buluşmayı ve tatilde özgür olmayı seven kişiler için idealdir. Kamp boyu gerekli olan çoğu araç ve gerecin kiralama hizmeti boyunca Avis Caravan ‘dan temin edebilirsiniz. (Bazı araç ve gereçler ücrete tabiidir) Sizin sadece valizinizi alıp gelmeniz yeterli olacaktır.

Avis Caravan Kiralama Fiyatları
Avis Caravan hizmeti için kiralayacağınız karavanın türüne ve süresine göre fiyat değişikliği görülebilecektir. Kiralama yapmak istediğiniz tarihler için müsaitliği kontrol etmek ve fiyat bilgisi almak için web sitemizdeki formu doldurabilir ya da 444 2847 numaralı rezervasyon merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. Karavan kiralama hizmeti özellikle yaz aylarında daha sık tercih edildiği için daha önce rezervasyon yapılması gerekli olabilir.