MOTOSİKLET KİRALAMA ŞOFÖRLÜ KİRALAMA VE TRANSFER SELF SERVİS İLETİŞİM

Elektrikli Araç Kiralama

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR AVIS GREEN İLE HİZMETİNİZDE!

Elektrikli araba; sürüş gücünün tamamını motoruyla üretip tekerleri döndüren teknolojiye sahip elektrikli araçları artık Avis’ten kiralayabilirsiniz.
Elektrik motorunun kullanılmasıyla hem dünya çapında karbon emisyonunda %30’a varacak bir düşüşün gerçekleşmesi, hem de şehir ve hava kirliliğindeki azalmaya bağlı olarak oluşan küresel ısınmanın önüne geçilmesi bekleniyor.
İçten yanmalı motorlara göre çok daha az parçadan oluşan altyapı sayesinde, daha geniş iç mekan ve görüş kabiliyeti sunan elektrikli araçlar, güç için belli bir devir bandı olmadığından anlık olarak tüm çekiş kuvveti anında tekerleklere aktarılabiliyor. Bu sayede sessiz ve seri bir sürüş deneyimi yaşatıyorlar. Ayrıca elektrikli araçlar kullanırken çevreye atık gaz salımı gerçekleşmiyor. Bu sebeple neredeyse %100 çevreci olan elektrikli araçlar bilinçli kullanıcıların tercihleri arasında yer alıyor.

Avis GREEN’den kiralayacağınız BMW i3 ve Renault ZOE ile siz de elektrikli araç deneyimini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.
RENAULT ZOE araç, tek şarj ile en ekonomik şekilde 300km’ye kadar yol yapabilirsiniz. Araç kullanım performansınıza göre menzil 200km’ye kadar düşebilir. Aracı şarj etmek için ev tipi şarj kablosu ve 22KWH (KWH/100km) bir priz yeterli.
BMW i3 araç, tek şarj ile en ekonomik şekilde 210km’ye kadar yol yapabilirsiniz. Araç kullanım performansınıza göre menzil 160km’ye kadar düşebilir. Şarj etmek için ise ev tipi şarj kablosu ve 13,1KWH (KWH/100km) bir priz yeterlidir.
Araçlarımız şuan için Ataşehir Avis ofislerimizden kiralayabilirsiniz. Bilgi ve rezervasyon için elektrikliarackiralama@avis.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Size ulaşmamızı dilerseniz;Captcha