MOTOSİKLET KİRALAMA ŞOFÖRLÜ KİRALAMA SELF SERVİS İLETİŞİM

QNB First Müşterileri Araçlarını %25 İndirimle Kiralıyor

QNB First müşterileri araç kiralarken de ayrıcalıklı!

Araç kiralamada Avis’i tercih eden QNB First ve QNB First BÜMED sahipleri tüm araç gruplarında %25 indirim ayrıcalığını elde ediyor.Üstelik kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarınıza özel %30 indirim ayrıcalığı.

Kullanım Koşulları;

• Kampanyadan tüm QNB First ve QNB First BÜMED sahipleri faydalanabilir.
• Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
• Avis genel kiralama koşulları geçerlidir.
• Başka kampanyalarla birleştirilemez.
• Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır.
• Ödeme QNB Finansbank kredi kartı ile yapılmalıdır.
• Ödeme kiralama yapılan ofiste kredi kartı ile yapılacaktır.
• Kampanya yurtiçi kiralamalarında geçerlidir.

Ödeme Şekilleri

Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile tahsil edilir. Nakit ödeme, debit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.
C, E, P, L, K araç gruplarında farklı bankalara ait çift kredi kartı ibraz edilmesi gereklidir. Kira anlaşması kiralama esnasında açılır ve kiralama yapılan ülkenin kanun ve uygulamalarına göre düzenlenir. Gerçekleşecek kiralamalarda AVIS Genel Kiralama Koşulları geçerlidir.
Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise kiralama noktasında tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç marka ve modeline göre belirli oranda depozit tahsilatı yapılmaktadır. Bu sebeple (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir. Depozit olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, eksik yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecektir. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansımaktadır.

Genel Kiralama ve Sigorta Koşulları için tıklayınız.
Dünyanın her yerinden anında rezervasyon için;
www.avis.com.tr
444 28 47