MOTOSİKLET KİRALAMA ŞOFÖRLÜ KİRALAMA VE TRANSFER SELF SERVİS İLETİŞİM

Gecesini Gündüzüne Katan Sağlık Çalışanlarımıza Özel %50 İndirim

Gecesini Gündüzüne Katan Sağlık Çalışanlarımıza Özel %50 İndirim

İçinde bulunduğumuz bu zor dönemde ülkemiz için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Onlar her zaman yanımızdalar. İşlerine güvenle gidebilmeleri ve sevdiklerine kavuşabilmeleri için biz de onların yanındayız.
Büyük bir özveriyle emek veren sağlık çalışanlarımıza Avis’ten yapacakları tüm araç kiralamalarında %50 indirim sunuyoruz. Hep birlikte güzel günlere yol almak umuduyla.

Kullanım Koşulları;

• Kampanya 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.
• AVIS genel kiralama koşulları geçerlidir.
• Başka kampanyalarla birleştirilemez.
• Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır.
• Kampanya Türkiye’deki tüm AVIS ofislerinde geçerlidir.
• Araç teslim alış sırasında müşteri, şahsına ait tabi olduğu odalardan veya Sağlık Bakanlığı’ndan alınan personel kimlik kartını ibraz etmelidir.
• Askeri doktorlar ve askeri kurumlarda çalışan sağlık görevlileri de tıp alanında çalıştıklarını gösterir personel kimlik kartlarını ibraz etmek suretiyle indirimden yararlanabileceklerdir.
• Günlük kiralamalar için geçerlidir. (Max. 28 gün)

Ödeme Şekilleri

Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile tahsil edilir. Nakit ödeme, debit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.
Kira anlaşması kiralama esnasında açılır ve kiralama yapılan ülkenin kanun ve uygulamalarına göre düzenlenir. Gerçekleşecek kiralamalarda AVIS Genel Kiralama Koşulları geçerlidir. Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise kiralama noktasında tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç marka ve modeline göre belirli oranda depozit tahsilatı yapılmaktadır. Bu sebeple (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir. Depozit olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, eksik yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecektir. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansımaktadır.

Dünyanın her yerinden anında rezervasyon için;
www.avis.com.tr
444 28 47