MOTOSİKLET KİRALAMA ŞOFÖRLÜ KİRALAMA VE TRANSFER SELF SERVİS İLETİŞİM

Yalnızca YAPI KREDİ Kart Sahiplerine Özel Sabit Fiyatlar!

YALNIZCA YAPI KREDİ KART SAHİPLERİNE ÖZEL SABİT FİYATLAR!

Yapı Kredi kart sahiplerine özel sabit fiyatlarla araç kiralama keyfinizin tadını çıkarın.

Kullanım Koşulları;

• C grup otomatik Mercedes C200 ve BMW3 serisi araçlarının fiyatı günlük KDV dahil 399 TL’dir. (Veya muadili)
•D grup otomatik Peugeot 3008, Ford Kuga, Nissan Qahsqai, Jeep Renegade araçlarının fiyatı günlük KDV dahil 299 TL’dir. (Veya muadili)
•O grup otomatik Ford Focus, Honda Civic, Opel Astra, Renault Megane araçlarının fiyatı günlük KDV dahil 245 TL’dir. (Veya muadili)
•Rezervasyon Yapı Kredi Mobil Uygulama’sında yer alan bilgilendirme doğrultusunda yapılabilir.
•Ödeme Yapı Kredi kredi kartı ile gerçekleşmelidir. (Ödeme araç teslim alma esnasında ilgili ofiste gerçekleştirilebilir.)
•Kampanya 1 Aralık – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında kiralaması başlayacak olan araçlar için geçerlidir.
•Günlük kiralamalar için geçerlidir. (Maximum 28 gün)
•Müşterilerimiz Yapı Kredi yüzde indirim kampanyasından veya sabit araç grup fiyatı kampanyasından faydalanabilir. İki kampanya birleştirilemez.
•Kampanya, AVIS’in devam eden diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
•Kampanya filo imkanlarıyla sınırlıdır.
•AVIS Genel Kiralama Koşulları geçerlidir.
•Kampanyanın geçerli olduğu AVIS Ofisleri:
Adana Havalimanı, Ankara Havalimanı, Ankara Şehir, Antalya Havalimanı, Bursa Şehir, İzmir Havalimanı, İzmir Şehir, Bodrum Havalimanı, Dalaman Havalimanı, Trabzon Havalimanı, İstanbul Havalimanı, Konya Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Samsun Havalimanı, İstanbul Ataşehir, İstanbul Kadıköy, İstanbul Acıbadem, İstanbul Küçükyalı, İstanbul Maltepe, İstanbul Taksim, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Zincirlikuyu, İstanbul İstinye, İstanbul Yenibosna.

Ödeme Şekilleri

Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile tahsil edilir. Nakit ödeme, debit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.
Kira anlaşması kiralama esnasında açılır ve kiralama yapılan ülkenin kanun ve uygulamalarına göre düzenlenir. Gerçekleşecek kiralamalarda AVIS Genel Kiralama Koşulları geçerlidir. Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise kiralama noktasında tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç marka ve modeline göre belirli oranda depozit tahsilatı yapılmaktadır. Bu sebeple (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir. Depozit olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, eksik yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecektir. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansımaktadır.

Dünyanın her yerinden anında rezervasyon için;
www.avis.com.tr
444 28 47