SELF SERVİS İLETİŞİM

Yapı Kredi Kart Sahiplerine Özel %40’a Varan İndirimlerle Araç Kiralama Keyfinizi Katlayın!

Yapı Kredi kart sahiplerine özel kampanyalarla araç kiralama keyfinizi katlayın.

Yapı Kredi kart sahipleri özel %40’a varan indirime ek olarak 5 taksit veya %0,25 worldpuan kazanma fırsatı.
World Platinum, World Business ve Adios Premium Kredi Kart’larına sahip olan Blue Class Müşterilerimize %35; Crystal Kart sahibi Müşterilerimize %40 indirim fırsatı.
Diğer tüm Yapı Kredi Kredi Kart’larına ise %30 indirimle ayrıcalığınızın tadını çıkarın.

Kiralama Koşulları

• Kampanya günlük kiralamalar için yurt içi kiralamalarda geçerlidir. (Max. 28 gün)
• Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
• Başka kampanyalarla birleştirilemez, filo imkanlarıyla sınırlıdır.
• İndirim tüm AVIS Ofislerinde geçerli olup World puan kazanımı Üye İşyerlerinde; taksit avantajı kurumsal ofislerde geçerlidir.
• Ödeme ilgili Yapı Kredi kredi kartı ile yapılmalıdır.
• AVIS genel kiralama koşulları geçerlidir.

Ödeme Şekilleri

Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile tahsil edilir. Nakit ödeme, debit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.
C, E, P, L, K araç gruplarında farklı bankalara ait çift kredi kartı ibraz edilmesi gereklidir. Kira anlaşması kiralama esnasında açılır ve kiralama yapılan ülkenin kanun ve uygulamalarına göre düzenlenir. Gerçekleşecek kiralamalarda AVIS Genel Kiralama Koşulları geçerlidir.
Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise kiralama noktasında tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç marka ve modeline göre belirli oranda depozit tahsilatı yapılmaktadır. Bu sebeple (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir. Depozit olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, eksik yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecektir. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansımaktadır.

Genel Kiralama ve Sigorta Koşulları için tıklayınız.
Dünyanın her yerinden anında rezervasyon için;
www.avis.com.tr
444 28 47