Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seçiniz
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Kiralık araç filosunda her segmentte araç bulabileceğiniz Avis, aynı zamanda en geniş filoya sahip olan araç kiralama şirketidir. Her zaman eşsiz bir müşteri deneyimi sunmayı amaçlayan Avis, filosunu Ekonomik, Konfor, Prestij, Premium, Lüks ve Van olarak 6 farklı araç grubu altında müşterilerine sunar.

Ekonomik Araç Modelleri

Kiralık araç modelleri arasında en uygun fiyatlı araçların yer aldığı ekonomik filomuz, toplamda 2 marka araçtan oluşmaktadır. Ekonomik grup araçlarımız, 4 yetişkin ve 2 büyük bavulu taşıyabilecek kapasitesiyle; kilitlenme karşıtı frenleme sistemi sayesinde güvenli bir yolculuk sunmaktadır.

Araç Filosu Modellerimiz

  • Fiat Egea
  • Renault Clio 1.5
  • Fiat Egea 1.3
  • Fiat Egea 1.6

Kiralama Koşulları

  • Ekonomik araç filosundan herhangi bir araç kiralamak için minimum 21 yaşında olmak gerekir. Eğer 21 yaşından küçükseniz, Genç Sürücü ücreti ödemeniz gerekmektedir.
  • En az 1 senedir ehliyet sahibi olmak,
  • 1 adet kredi kartına sahip olmak gerekir. 
Ekonomik araç filosunda yer alan kiralık araç fiyatları, çeşitli koşullara ve kampanyalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı durumlarda araç alternatifleri sunulabilmektedir.

Neden Ekonomik Araç Tercih Etmelisiniz?

Avis’in ekonomik kiralık araçları; diğer araç kategorilerine göre nispeten daha küçük ve yakıt harcamasında bütçe dostu olması sayesinde şehir içi veya yakın mesafeli şehirler arası tatiller, iş gezileri ve şehir içinde kullanım için mükemmel bir seçenek haline geliyor.

Ekonomik araç filomuzda, kasa tipi olarak sedan ve hatchback araçlar bulunmaktadır. Yakıt tipleri dizel ve benzinli; şanzımanları ise düz ve otomatiktir.

Ekonomik Araç ile Bütçenizi Koruyun

Bir seyahate çıktığınızda; ulaşım ve konaklama seyahatinizin temelini oluşturur ve bunların yanında endişelenmek isteyeceğiniz son şey araç kiralama ücretidir. Ekonomik araç kiralamak hem daha ucuz, hem de yolculuğunuzu daha hesaplı hale getirir.

Ekonomik Aracın Farkı Nedir?

Ekonomik araçların ilk göze çarpan yanı genellikle, boyutlarıdır. Ekonomik kiralık araçlar, diğer araç kategorilerine göre daha küçük olabilirler. Düşük maliyetli olan ekonomik araçlar, yakıt açısından daha verimlidir.

Daha küçük boyut, daha kolay manevra kabiliyetine sahip olduğunuz anlamına gelir. Şehir yolculuğuna çıkıyorsanız, ekonomik araçlarımız sayesinde, şehrin içindeki dar yollardan daha kolay geçer ve tüm şehri istediğiniz gibi keşfedebilirsiniz!

Araç park etmenin de bir sorun haline gelmediği ekonomik araçlarla, kolay sürüşün tadını çıkaracaksınız.
Rahatlığı, kullanım kolaylığı ve seyahat sırasında tasarruf sağlamak için hemen Avis’ten bir ekonomik araç kiralayın!