Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seçiniz
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Kiralık araç filosunda her segmentte araç bulabileceğiniz Avis, aynı zamanda en geniş filoya sahip olan araç kiralama şirketidir. Her zaman başarılı bir müşteri deneyimi sunmayı amaçlayan Avis, filosunu Ekonomik, Konfor, Prestij, Premium, Lüks ve Van olarak 6 farklı araç grubu altında müşterilerine sunar.

Konfor Araç Modelleri

Kiralık araç modelleri arasında uygun fiyatlı ve büyüklüğü sebebiyle daha konfor araçların yer aldığı araç filomuz, toplamda 3 marka araçtan oluşmaktadır. Kiralık Konfor araçlarımız, 4 yetişkin ve 2 büyük bavulu taşıyabilecek kapasitesiyle; kilitlenme karşıtı frenleme sistemi sayesinde güvenli bir yolculuk sunmaktadır.

Araç Filosu

  • Ford Focus AT 1.5
  • Ford Focus 1.6
  • Toyota Corolla Hybrid

Kiralama Koşulları

  • Konfor araç filosundan araç kiralamak için minimum 25 yaşında olmak gerekir. Eğer 21 yaşından küçükseniz, Genç Sürücü ücreti ödemeniz gerekmektedir.
  • En az 1 senedir ehliyet sahibi olmak,
  • 1 adet kredi kartına sahip olmak gerekir. 
Kiralık araç fiyatları çeşitli koşullara göre değişiklik gösterebildiğinden anlık olarak takip edilmelidir. Bazı durumlarda araç alternatifleri sunulabilmektedir. 

Neden Konfor Araç Tercih Etmelisiniz ?

Avis’in Konfor Kiralık araçları; uzun yolculuğunuz sırasında size sağlamış olduğu rahatlık ve yakıt harcamada bütçe dostu olması sayesinde gezilerinizi daha keyifli hale getiriyor. Aileniz veya arkadaşlarınız ile çıkacağınız bir tatilde, kiralık Konfor araçlarımız ile size aradığınız güven ve konforu sunuyoruz.

Konfor Araç ve Ekonomik Araç Arasındaki Fark Nedir?

Ekonomik araçlar ve Konfor araçları karşılaştırdığınızda, birkaç farklılık göze çarpıyor. Öncelikle, Konfor araçlar hissedilir derecede Ekonomik araçlardan daha büyük bir yapıya sahip. Eğer biraz kalabalık bir grupsanız ve uygun fiyatlı ama nispeten daha büyük bir araç arayışı içindeyseniz Konfor araçlar tam size göre. Modeline göre motor gücü daha yüksek olan Konfor araçlar, Ekonomik araçlara göre uzun yolculuklarda size daha iyi bir yol arkadaşı olacaktır.

Konfor araç filomuzda, ekonomik araç filosunda da olduğu gibi sedan ve hatchback kasa tipi araçlar mevcuttur. Yakıt tipleri dizel ve benzinli olan Konfor araçların, şanzımanlarının tamamı ise otomatiktir.

Araba ile çıkılan şehirler arası yolculuklarda en önemli nokta kullandığınız aracın size iyi bir yol arkadaşı olmasıdır. Konfor araçlar, aracı süren ve araç içinde bulunan diğer kişileri yormayan yapısı sayesinde tatilinizden daha fazla keyif almanızı sağlar.

Tabii ki sadece gezi için değil, günlük olarak da şehir içinde yolculuk ederken konforundan vazgeçemeyenler için konfor grup araçlar en uygun seçenek.

Rahatlığı, kullanım kolaylığı ve seyahat sırasında tasarruf sağlamak için hemen Avis’ten bir Konfor araç kiralayın!