Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seçiniz
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Lüks Araç Modelleri

Kiralık araç filosunda her segmentte araç bulabileceğiniz Avis, aynı zamanda en geniş filoya sahip olan araç kiralama şirketidir. Her zaman başarılı bir müşteri deneyimi sunmayı amaçlayan Avis, filosunu Ekonomik, Konfor, Prestij, Premium, Lüks ve Van olarak 6 farklı araç grubu altında müşterilerine sunar.

Araç Filosu

  • Jaguar I-PACE
  • Volvo XC90 2.0
  • Volvo XC60d

Kiralama Koşulları

  • Lüks segment araç kiralamak için minimum 27 yaşında olmak,
  • En az 3 senedir ehliyet sahibi olmak,
  • 1 adet kredi kartına sahip olmak gerekir.
Lüks araç filosunda yer alan kiralık araç fiyatları, değişiklik gösterebilmektedir. Lüks araçları daha uygun fiyatlara kiralamak için araç kiralama kampanyaları takip edilebilir.

Neden Lüks Araç Tercih Etmeliyim?

Avis’ten kiralayacağınız Lüks bir araç; yumuşak bir sürüş, yüksek kaliteli iç mekan ve güçlü bir motor deneyimi yaşamanızı sağlar. Teknolojik donanımı sayesinde keyifli sürüşün adresi olan Lüks araçlar, geniş yapısı ile yolculuğunuz sırasında size rahatlık sağlar. Filomuzda bulunan lüks araçlar, en üst düzeyde konfor için birinci sınıf özellikler sunar.

Lüks araç filosu, kasa tipi olarak SUV araçlardan oluşmaktadır. Yakıt tipi dizel olan araç grubunun, şanzımanları ise otomatiktir.

Yakıt ekonomisinden ödün vermeden rahat bir sürüş arıyorsanız, Lüks araç filomuzdaki araçlar sizin için mükemmel bir kiralama seçeneği olacaktır. 

Heyecan verici lüks kiralama ile yolcuğunuzu daha özel hale getirmek için hemen Avis’ten araç kiralayın!