Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seçiniz
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Kiralık araç filosunda her segmentte araç bulabileceğiniz Avis, aynı zamanda en geniş filoya sahip olan araç kiralama şirketidir. Her zaman başarılı bir müşteri deneyimi sunmayı amaçlayan Avis, filosunu Ekonomik, Konfor, Prestij, Premium, Lüks ve Van olarak 6 farklı araç grubu altında müşterilerine sunar.

Premium Araç Modelleri

Kiralık araç modelleri arasında lüks araçların yer aldığı Premium araç filosu, toplamda 2 temel araçtan oluşmaktadır. Kiralık Premium araçlarımız, 5 yetişkin ve 2 büyük bavulu taşıyabilecek kapasitesiyle; kilitlenme karşıtı frenleme sistemi ve teknolojik donanımı sayesinde güvenli ve lüks bir yolculuk sunuyor.

Araç Filosu

  • BMW 320i 1.6
  • VOLVO S90
  • Peugeot 5008

Kiralama Koşulları

  • Herhangi bir araç kiralamak için minimum 27 yaşında olmak, 
  • En az 3 senedir ehliyet sahibi olmak,
  • 1 adet kredi kartına sahip olmak gerekir. 
Kiralık araba fiyatları bazı koşullara veya sezonlara göre değişiklik gösterebildiğinden anlık olarak takip edilmelidir. Çeşitli durumlarda araç alternatifleri sunulabilmektedir.

Neden Premium Araç Tercih Etmelisiniz?

Avis’ten kiralayacağınız Premium bir araç, şık ve konfor bir iç mekana sahip seçkin bir kiralık araba deneyimi sunar. Filomuzda bulunan lüks markalar, akıllara üst düzey bir sürüş deneyimini getiriyor.  

Premium araç filosu, kasa tipi olarak sedan araçlardan oluşmaktadır. Yakıt tipleri dizel ve benzinli olan bu araç grubunun, şanzımanları ise otomatiktir.

Avis'ten Premium bir araba kiraladığınızda, daha yüksek düzeyde konfor, daha iyi kullanım ve en son teknolojiyle beraber diğer özelliklerin keyfini çıkaracaksınız. Premium bir araçta direksiyona her geçtiğinizde, sizi heyecanlandıracaktır.

Geniş gövde yapısına sahip Premium araçlar, size rahatlığı ve lüksü aynı anda getiriyor. 

Kendinizi şımartmak ve araç kullanımınızı bir macera haline getirmek için hemen Avis’ten bir Premium araç kiralayın !