Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seçiniz
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Fenerbahçe Taraftar Kampanya Formu

Aşağıda yer alan kampanya katılım formunu doldurduğunuzda cep telefonunuza size özel bir indirim kodu iletilecektir. İndirimden faydalanabilmek için, araç teslimatından önce indirim kodunuzu görevli arkadaşlarımızla paylaşmayı unutmayınız.

Spor&Eğlence

Fenerbahçe Futbol Takımı ile Yol Arkadaşı Olmaktan Mutluluk Duyuyoruz

İki önemli markanın bu yolculuğunun şerefine tüm Fenerbahçe Taraftarlarına özel otomatik dizel Fiat Egea vb. araçlar 215 TL, otomatik dizel Ford Kuga, Peugeot 3008, Nissan Qashqai, Jeep Renegade vb. araçları 299 TL’ye kiralama imkanı sunuyoruz.

İndirimli araç kiralamak için aşağıda yer alan iletişim formunu doldurduktan sonra cep telefonunuza gelen indirim kodunu kullanabilirsiniz.

Dünyanın her yerinden anında rezervasyon için;
www.avis.com.tr
444 28 47

Kullanım Koşulları
 • Kampanya kapsamında günlük otomatik dizel Fiat Egea’yı 240 TL, otomatik dizel Jeep Renegade, Peugeot 3008, Ford Kuga, Nissan Qashqai 355 TL’dir.
 • Kampanya günlük kiralamalar için geçerlidir. (Maksimum 28 gün)
 • Kampanya 01-31 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek kiralamalar için geçerlidir. (Check out tarihi en geç 31 Ocak 2021 olmalıdır.)
 • Başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır.
 • Kampanya yalnızca Türkiye’deki AVIS Kurumsal Ofislerde geçerlidir.
 • Ödeme kiralama yapılan ofiste kredi kartı ile yapılacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak isteyen Fenerbahçe Taraftarları, talep formu doldurulduğu anda cep telefonlarına gelen indirim kodunu ofiste ibraz etmelidir.
 • AVIS genel kiralama koşulları geçerlidir.
 • Günlük kiralamalarda marka/model garantisi verilememektedir.
 • Rezervasyon konfirmesi gerçekleşmiş olan ofiste araç müsaitliği olmaması halinde aynı grupta muadili olan bir araçla destek olunacaktır.
Ödeme Şekilleri
Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile tahsil edilir. Nakit ödeme, debit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.

Lüks ve Premium araç gruplarında farklı bankalara ait tek kredi kartı ibraz edilmesi gereklidir. Kira anlaşması kiralama esnasında açılır ve kiralama yapılan ülkenin kanun ve uygulamalarına göre düzenlenir. Gerçekleşecek kiralamalarda AVIS Genel Kiralama Koşulları geçerlidir. Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise kiralama noktasında tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç marka ve modeline göre belirli oranda depozit tahsilatı yapılmaktadır. Bu sebeple (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir. Depozit olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, eksik yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecektir. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansımaktadır.