MOTOSİKLET KİRALAMA ŞOFÖRLÜ KİRALAMA VE TRANSFER SELF SERVİS İLETİŞİM

SEYAHAT ACENTESİ KURUMSAL ANLAŞMASI

Acente Anlaşması Avantajlar Nelerdir?

Otel,uçak,organizasyon,kongre,seminer hizmetlerinize ek olarak müşterilerinizin konforlu seyahatleri için araç kiralama taleplerinize ,tedarikçiniz olarak Avis'in kaliteli ve güvenilir araç kiralama hizmeti ile yanınızdayız.
Kurumsal bir acente anlaşma ile, sizlere Türkiye içerisinde bulunan Avis ofislerinden yararlanabileceğiniz, komisyonlu bir fiyat listesi oluşturabiliriz.
Yıl boyunca tüm müşterilerinize Avis kiralamalarında verebileceğiniz fiyat sabit olmakla birlikte, komisyon oranınıza göre komisyon hakedişi tarafınıza kontrolü sağlanarak ödenecektir.

Sorularınız

Firmanızın web sitesi üzerinde online rent a car hizmeti vermenizi sağlayan, internet kullanıcıları ve müşterilerinize 7/24 ulaşılabilen bir sistemdir. XML Web Servisi ile rezervasyon işlemlerinizi sağlıklı bir şekilde yapabileceksiniz.Bu servisden yararlanmak için ye mail atabilirsiniz.
I-Frame ile online dilediğiniz zaman taleplerinizi iletip ek kazanç sağlama fırsatı yaratın.
Henüz anlaşmamız yok ise online acente girişi için Acente anlaşması nasıl yapılır başlığımızdan formu doldurup mail atarak XML servisimizden yararlanabilirsiniz.