Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis ile kış tatili

Havalar Soğudu Diye Kendinizi Eve Kapatmayın. Keşfedecek Çok Şey Var

Çoğu insan soğuk hava yapılacak en güzel şeyin, evde battaniyenin altına girip film izlemek olduğunu düşünür. Bu, elbette keyifli fakat tüm kışı böyle geçirmeyi düşünmek, sizce de biraz can sıkıcı değil mi? Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız, kışı evde geçirmek istemeyenlerdenseniz, kışın yapılabilecek bir sürü güzel aktiviteyi birlikte değerlendirelim.

Kışın Gezilecek Yerler

Ülkemizde kış ayları, bölgelere göre farklılaşan iklim koşullarında geçiyor. Kimi bölgelere kar belki bir iki kez, belki de hiç düşmezken, kimi bölgelerde bunun tam tersi olarak yalnızca birkaç kış günü yağışsız geçiyor. Durum böyle olunca, insanlar soğuk havada dışarı çıkıp gezmeye hiç mi hiç niyetlenmiyor. Soğuk havada hiçbir şey yapmayacak mıyız? Evde mi oturacağız? Hayır! Havalar soğudu diye kendinizi eve kapatmayın, keşfedecek çok şey var.

Güzel Bir Kış Tatili Planlamak

Eğer kışı kar için sevenlerdenseniz ve bulunduğunuz şehre kar çok az uğruyorsa, o zaman siz kara doğru gidin! Nasıl mı? Doğu Ekspresi ile, güzel bir kış tatili planlayabilirsin. Kış aylarında birçok insanın ilk tercihi arasında yer alan Doğu Ekspresi, henüz yoldayken kış tatiline doymanızı sağlayabilir. Öyle güzel rotalarda, öyle güzel manzaralarla karşılaşıyorsunuz ki, geçirdiğiniz her saat bir masala dönüşüyor.

Farklı bir alternatif, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan kayak merkezlerinden bir tanesini tercih etmeniz olabilir. Yoğun geçen bir haftanın ardından, zihninizi tamamen boşaltacağınız bir kayak planı yapmak, size iyi gelebilir. Bir iki gün de olsa kayak yapmak, üzerinizde bulunan tüm stresi alacak, bize inanın.

Bir diğer önerimiz ise kaplıcalar. Ülkemiz, kaplıcalar açısından oldukça zengin ve Türkiye’de yer alan birçok kaplıca, Avrupa’nın en iyileri arasında gösteriliyor. Bildiğiniz gibi kaplıcaların sıcak suyu, fiziksel ve ruhsal anlamda insanlara oldukça iyi geliyor. Yani, televizyon karşısında battaniyeye sarılıp film izlemek de güzel ama kendinizi sıcak kaplıca suyunda, doğanın içinde, eşsiz bir manzarada hayal edin. Ettiniz mi? O halde, bunun ne kadar iyi hissettireceğini tahmin etmişsinizdir.