Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
araç kiralama

KALABALIK AİLE TATİLLERİNE UYGUN ARAÇ MODELLERİ NELERDİR?

Kalabalık aile tatilleri, hep birlikte keyifli anılar biriktirmek ve yeni yerler keşfetmek için harika fırsatlar sunar. Bu tür seyahatlerde, geniş iç mekanı ve konforuyla herkesin rahatça yolculuk etmesini sağlayacak bir araç seçmek önemlidir. Birçok araç üreticisi, ailelerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için geniş ve çok yönlü modeller geliştirir. Kalabalık aile tatillerine uygun araç modelleri; geniş iç hacimleri, bol miktarda yükleme alanı ve güvenlik özellikleriyle dikkat çeker.

İşte, Avis’te yer alan, aile tatilleri için en uygun araç modelleri:

Alfa Romeo Tonale

Benzersiz bir konfor arayanlar için uygun olan ve Avis’in Premium Kiralık Araçlar filosunda yer alan Alfa Romeo Tonale, geniş iç hacmi ve bagaj kapasitesi ile dikkat çekiyor. Alfa Romeo Tonale, gelişmiş güvenlik sistemleri ve güçlü motor özellikleri sayesinde sürüş konforu sağlarken, 5 kişilik taşıma kapasitesi yolcuların araç içerisinde rahatça seyahat etmesine imkan tanıyor.

Audi Q3

Geniş ailelerin tatil için çıktıkları yolculukları keyifli hale getiren araç modelleri arasında yer alan Audi Q3, lüksü ve teknolojiyi bir araya getiriyor. İç tasarımında ferah ve geniş bir dizayna sahip olan Audi Q3, yolcuların seyahatlerini maksimum konforla sürdürmelerine olanak tanıyor. Audi Q3’ün sahip olduğu teknolojik sistemler ve güvenliği ön planda tutan akıllı yazılımlar, sürücünün seyahat boyunca yola konsantre olmasını ve rahat bir sürüş deneyimi sağlıyor. Geniş bagaj hacmi ise, tatil için özenle seçilen kombinlerin rahatça taşınabilmesine yardımcı oluyor.

Peugeot 5008

7 yolcu kapasiteli Peugeot 5008; lüksü, konforu ve güvenliği aynı anda karşılıyor. Geniş iç hacmi ve modern tasarımı bir araya getiren Peugeot 5008, yüksek verimliliğe sahip motorları sayesinde üstün bir SUV performansı ve konfor sunuyor. Peugeot 5008’de yer alan teknolojik donanımlar, seyahat boyunca sürücüye eşlik ederek sürüşü kolaylaştırıyor ve güvenliği en üst seviyede tutuyor. Tüm bu özellikleri ile Peugeot 5008, geniş ailelerin tatil yolculuklarında en çok tercih edilen araç modelleri arasındaki yerini alıyor.

Volvo XC90

En kalabalık ailelere ve en uzun yolculuklara daima hazır olan Volvo XC90; 7 yolcu ve 3 büyük bavul taşıma kapasitesi ile seyahatleri daima konforlu kılıyor. Volvo XC90’da yer alan panoramik tavan, yolculuk sırasında ışığın içeri girmesini sağlayarak araçtaki herkes için doğal ve ferah bir his yaratıyor. Sürücünün konforunu ve araçtaki herkesin güvenliğini en üst düzeyde tutan teknolojik donanımları ile Volvo XC90, en uzak rotalarda dahi benzersiz bir sürüş deneyimi sağlıyor.

Citroen Jumpy

9 yolcu taşıma kapasitesi ile Citroen Jumpy, en geniş aileler için maksimum konforlu bir seyahat imkanı sunuyor. Yüksek sürüş pozisyonun sahip olan Citroen Jumpy, sessiz ve yumuşak vites geçişleri, mükemmel amortisör sistemi sayesinde her türlü yol koşulunda üstün bir sürüş konforu sağlıyor. Yolculuğu güvenli hale getiren teknolojilerle donatılan Citroen Jumpy, seyahatlerin keyfini sürmeye imkan tanıyor.

Mercedes Vito

En kalabalık aile tatillerinin vazgeçilmez aracı Mercedes Vito, 9 yolcunun konforla seyahat etmesine imkan tanıyan iç tasarımı ile daima ön plana çıkıyor. Sürüşü daha konforlu ve güvenli hale getiren akıllı teknolojik sistemler ile donatılan Mercedes Vito, en uzun yolculuklarda bile herkes için keyifli bir deneyim sunuyor.

Avis’in Geniş Araç Filosunu Keşfedin!

Araç kiralama hizmetinde tamamen müşteri odaklı bir anlayış sergileyen Avis, her tatil tarzına uygun kiralık araçları filosunda bulundurur. Kalabalık aile tatiliniz için size en uygun aracı Avis Yol Arkadaşınız ile kolayca bulabilir ve tatilinizin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Şehir merkezlerindeki ofislerimiz, havaalanlarında bulunan Avis ofislerimiz aracılığıyla ya da web sitemiz üzerinden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.