Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis kampanyaları

Ön Ödemeli Rezervasyon Yapın, Ofiste Vakit Kaybetmeyin!

Araç kiralama, kişiden kişiye ve kiralama ihtiyaçlarına göre farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle Avis de sizler için farklı seçeneklerde araçlar ve kiralama seçenekleri sunmaktadır. Zamandan tasarruf ve işlemlerin hızlıca gerçekleşmesi açısından Avis ön ödemeli rezervasyon işlemleri de bu seçenekler arasındadır. Peki nedir bu ön ödemeli rezervasyon? Sizler için anlatalım.

Ön ödemeli rezervasyon, araç kiralama ofislerine gitmeye gerek kalmadan https://www.avis.com.tr/ üzerinden gerçekleştirilebilen araç kiralama işlemlerini kapsar. Ön ödemeli rezervasyon işlemleri gerçekleştirilirken;

  • Kiralayacağınız aracı, ili, ilçeyi ve de tarihi belirlemelisiniz,
  • Belirttiğiniz tarih ve konum için uygun olan tüm Avis araç modellerini gözden geçirebilirsiniz,
  • Araç kiralama hizmeti alırken istediğiniz ekstra hizmet ya da ürünler varsa belirtebilir ve rezervasyonunuzu kişiselleştirebilirsiniz,
  • Son olarak ise dilediğiniz, size uygun araç segmentini seçerek rezervasyonunuzu sonlandırabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğiniz tüm bu işlemler sonrasında size en yakın Avis ofisine giderek aracınızı teslim alabilirsiniz.

Avis web sitesi üzerinden gerçekleştirilen kiralamaların tümünde Avis Genel Kiralama Koşulları geçerli sayılır. Ön ödemeli rezervasyon yapılırken, form detayında ismi bulunan kişi üzerine kiralama işlemleri uygulanır. İnternet üzerinden ön ödemeli olarak yapılan rezervasyonlarda, işlemin yapıldığı kart ve kart sahibi olmadan herhangi bir işlem yapılmaz.

Ön ödemeli rezervasyonlar, yalnızca web sitesi üzerinde belirtilen tarih aralığında ve belirtilen değer için geçerlidir. Bu şekilde araç kiralayan kişilerin Avis web sitesinde yer alan, rezervasyon formunda belirtilen günlük bedel üzerinden fiyatlandırma gerçekleşir ve faturalandırılır. Bu bedel yalnızca form üzerindeki bilgileri kapsar. Avis genel kiralama koşulları kapsamında rezervasyon başlangıcında ya da sürecinde müşterilerimizin talep edebileceği ek hizmet ve güvenceler ya da yakıt gibi harcama bedellerini içine almaz.

Ön ödeme işlemleri sırasında gerçekleştirilen araç değerlendirme analizi sayesinde, online olarak müşterilerin KKB değerlendirmesi yapılır. Puanın yüksek ya da düşük olması durumuna uygun segmentte araçlar önerilirken, puanın yetmediği durumlarda ise sistem otomatik olarak uyarı vererek kullanıcıyı bilgilendirir.

Tüm bunların yanında dilerseniz Avis’in birbirinden avantajlı ayrıcalıklarından yararlanmak için web sitemize üye olabilirsiniz. Avis üyelik sisteminde ihtiyaçlarınızın yönetimini daha özel ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Geçmiş rezervasyonlarınız, faturalar ve aktif kiralamalarınız hakkında kolaylıkla bilgi alabilirsiniz. Üyelik sistemi, tarafınıza kesilen trafik cezalarını ve HGS bedellerini de takip etme olanağı sağlar.

Türkiye’nin dört bir yanında yer alan ofis ağıyla kusursuz hizmet sağlamayı amaçlayan ve bünyesinde barındırdığı farklı grup araçları, zengin filosu sayesinde Avis kurumsal ya da bireysel araç kiralama ihtiyaçlarınıza yönelik dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.