Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seçiniz
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Avis ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress1}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

ORDU GİRESUN HAVALİMANI

Havalimanı iç dış hatlar terminalinde Alibey Adası, 52010 Gülyalı/Ordu

Telefon ordu@avis.com.tr

Pazartesi - Pazar 08:00 - 02:00
Ordu’da bir gün

Ordu’da bir gün

Doğu Karadeniz sınırları içerisinde bulunan Giresun, fındığı ile tanınsa da hem turistik hem de tarihi yerleri ile ön plana çıkmakta. Fındığının yanı sıra kirazıyla da dünyaya ismini duyumuş bir şehir olduğu düşünülmektedir. Yeşilin bol olduğu bu güzel şehrin yıl boyu ziyaretçisi eksik olmaz. Bu şehri gezerken konforunuzu da ön planda tutmak isteyenlerdenseniz AVIS’in size Giresun Havalimanında sunduğu araç kiralama fırsatlarına bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Kaliteli bir hizmet almak isteyenler uçaktan iner inmez AVIS sayesinde konforlu araçlarına ulaşabilirler.

Bu Güzel Şehri AVIS ile Keşfedin

Giresun’da keşfedilecek birçok farklı doğal ve tarihsel güzellik, denenmesi gereken birçok farklı lezzet bulunmakta. Kısıtlı süreyle bu güzel şehirde bulunan ve burada bulunduğu her vakte önem veren insanların AVIS kiralık araba hizmetlerinden yararlanması bu kişilere konfor ve ayrıcalıklarını sunacaktır. Economic, Premium, Prestige ve Comfort sınıflarında yer alan farklı marka ve modeller arasında tercih yapabilir, kendi zevkinize en uygun araçları AVIS güvencesiyle kullanabilirsiniz. Türkiye’nin en geniş filosuna sahip olan AVIS fırsatlarından günlük, haftalık veya aylık olarak yararlanabilirsiniz.

Giresun’da Gezilecek Yerler

Antik Çağ’a dayanan tarihiyle birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Giresun, Karadeniz’in doğusunda yer almaktadır. Fındık diyarı olarak bilinen Giresun, Karadeniz’in batı illerinden birisidir. Mayıs ve Temmuz aylarının dışında yanınızdan hırka veya montu eksik etmek istemeyeceğiniz bu şehrin doğal güzellikleriyle bir seyir keyfine çıkmanızın yanı sıra tarihi yerlerin bıraktığı izlerle güzel bir tarihi keşfe de çıkacaksınız. Bu keyfinizi AVIS araçlarıyla konforlu bir hale getirmek ise tamamen sizin elinizde. Bir de unutmadan,
  • En çapıcı yerleri olan yaylalarını ziyaret etmeden,
  • Meşhur festivallerine katılmadan,
  • Espiye pidesini tatmadan,
  • En önemlisi dalından fındık yemeden, dönmek istemeyeceksiniz.

Ordu' u Keşfet

Şehir Ofisleri

ORDU ŞEHİR

Yeni Mah. Atatürk Bulvarı No:260/A Altınordu/ORDU

Telefon 0452 222 71 71

Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 19:00
Pazar 12:00 - 17:00