MOTOSİKLET KİRALAMA ŞOFÖRLÜ KİRALAMA VE TRANSFER SELF SERVİS İLETİŞİM

MyAvis nedir?

MyAvis, Avis Filo’dan uzun dönem araç kiralamak isteyen müşterilerimiz için hızlı, kolay ve kişiselleştirilebilir bir deneyim sunan yeni hizmetimizdir. myavis.com.tr linkinden ulaşabileceğiniz araç konfigürasyon uygulaması ile marka, model, yakıt türü ve vites tipi gibi kriterlerinizi belirleyerek size en uygun araçları görüntüleyebilir, seçtiğiniz araç ya da araçlar için size en uygun teklifi alabilirsiniz.

MyAvis nasıl kullanılır?

İnternet sitemizdeki araç konfigürasyon uygulaması oldukça basit bir ara yüze sahiptir. Marka, model, yakıt türü ve vites tipi seçeneklerinde seçimleriniz yaptıktan sonra size uygun olan araçların listesi sunulur. Burada aracınızı seçtikten sonra seçilen kiralık araç bilgi sayfasında kiralama periyodu, yıllık kullanım km limiti belirlenir ve seçilen zaman, km sınırı doğrultusunda fiyat teklifi oluşturulur. Teklif bize verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden e-posta yoluyla size gönderilir. Teklifin elinize ulaşması ardından yetkili satış danışmanımız sizi arar ve sürecin devamı hakkında bilgilendirme yapar. Eğer sözleşme ve şartlarda mutabık kalınırsa kiralama sözleşmesi yapılır ve Avis Filo ailesine katılmanın ayrıcalığını hemen yaşamaya başlarsınız.

MyAvis’in faydası nedir?

Avis Filo uzun dönem araç kiralama tarafından verilen MyAvis hizmeti bilgisayar ya da telefonunuzdan kolayca ulaşabileceğiniz, istediğiniz araba kiralama koşullarına en uygun aracı kendinizin belirlemesini sağlayan hızlı ve kolay bir karar verme hizmetidir. Seçiminizi yaptıktan sonra müşteri ilişkileri birimimiz tarafından detaylı bilgilendirilmek üzere aranırsınız. Hijyenik koşullarda el değmeden temizlenen araçlarımız size zaman kaybetmeden ulaştırılır, talep ettiğiniz tüm bilgilere kolayca erişiminiz sağlanır. Bireysel ve tekil kiralamalar için şirketinize kolaylık ve efektif süre kazanımı sağlar.

MyAvis hizmetinden kimler yararlanabilir?

12-48 ay aralığındaki kiralama periyotlarında, sınırlı adette araç kiralama ihtiyacı olan kurumsal kiralama müşterilerimiz MyAvis hizmetimizden faydalanabilir.
Eğer talepleriniz belirli bir sayı üzerinde ise filosatis@avis.com.tr’den bilgi alabilir ya da 444 09 96’yı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Aracını Tasarla