Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
ÖNEMLİ: Kış lastiği, wi-fi modem ve navigasyon ürünlerinde ofislerde uygunluk bulunması durumunda hizmet sağlanmaktadır.

Araç Kiralama Ek Ürünler

Ürün
Açıklama
Ürün Kış Lastiği
Açıklama Soğuk havalarda güvenli bir yolculuk yaşamanız için sunulan bir ek hizmettir.
Ürün Ek Sürücü
Açıklama Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi ve/veya kişilerce kullanılabilmesi için verilen bir hizmettir. Aracı kullanacak her sürücü sözleşmede olmalıdır.
Ürün Navigasyon
Açıklama Yolculuğunuz sırasında gideceğiniz adrese daha hızlı ve sorunsuz ulaşmanızı sağlayabilirsiniz.
Ürün Bebek Koltuğu
Açıklama Yasaya göre, belirli bir yaş ve kilo altındaki bebeklerin ve çocukların araç içerisinde yolculukları sırasında bebek/çocuk oto koltuğu kullanılması zorunlu olduğu için verilen bir hizmettir.
Ürün Genç Sürücü
Açıklama Araç segmentine göre belirlenmiş olan yaş ve ehliyet yılı dikkatte alınarak kiralama yapılabilmektedir. Bu şartların sağlanamadığı durumlar için “Genç Sürücü” paketi satın alarak limitler dahilinde kiralama yapabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Karavan Kiralama Ek Ürünler

Ürün
Açıklama
Ürün Bisiklet
Açıklama Tatilinizde alternatif ulaşım ve keyif veren katlanabilir tarzı ile sunulan bir ek üründür.
Ürün Tek Kişilik Konfor Paketi
Açıklama Tek Kişilik Konfor Paketi içeriğinde; 2 adet çarşaf, 1 adet yastık, 1 adet pike ve 1 adet el havlusu bulunmaktadır. Paketin içerisindeki ürünler tek kullanımlıktır. Ürünler karavanı kiralayan kişinin talebine göre kendisinde kalabilir.
Ürün Çift Kişilik Konfor Paketi
Açıklama Çift Kişilik Konfor Paketi içeriğinde; çift kişilik yatak için 2 adet çarşaf, 2 adet yastık, 1 adet pike ve 2 adet el havlusu bulunmaktadır. Paketin içerisindeki ürünler tek kullanımlıktır. Ürünler karavanı kiralayan kişinin talebine göre kendisinde kalabilir.
Ürün Masa Sandalye
Açıklama Yolcu sayısına bağlı olarak kamp masası ve sandalyeleri içerir.
Ürün Pike
Açıklama Serin yaz günleri ve kış soğuğuna karşı verilen bir ek üründür.
Ürün Sandalye
Açıklama Kamp yaşamınıza eşlik edecek konforlu ve pratik kullanımı ile sunulmaktadır.
Ürün Çocuk Koltuğu
Açıklama Yasaya göre, belirli bir yaş ve kilo altındaki bebeklerin ve çocukların karavan içerisinde yolculukları sırasında bebek/çocuk oto koltuğu kullanılması zorunlu olduğu için verilen bir hizmettir.
Ürün Ek Sürücü
Açıklama Karavanın, kiralayan şahıs dışındaki kişi ve/veya kişilerce kullanılabilmesi için verilen bir hizmettir. Karavanı kullanacak her sürücü sözleşmede olmalıdır.
Ürün Genç Sürücü
Açıklama Karavan segmentine göre belirlenmiş olan yaş ve ehliyet yılı dikkatte alınarak kiralama yapılabilmektedir. Bu şartların sağlanamadığı durumlar için “Genç Sürücü” paketi satın alarak limitler dahilinde kiralama yapabilirsiniz.
Ürün Jeneratör
Açıklama Şebeke bağlantısına gerek duymadan doğada enerji sağlar, kamp ekipmanlarını çalıştırmak için ideal bir çözümdür.