Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Araç Kiralarken En İyisini Arayanların Adresi Avis! 

Avis’in size sunduğu hizmet ve kampanyalar sayesinde araç kiralama deneyiminizi en üst düzeyde yaşamanızı sağlıyoruz. Türkiye’de en yaygın ofis ağıyla hizmet veren Avis’ten, kurumsal ve bireysel araç kiralama ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet alabilirsiniz. Farklı grup araçlardan oluşan zengin araç filomuz sayesinde, araç kiralamaya dair ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılamaya hazırız. 

İhtiyaçlarınızın yönetimini ise daha özel ve kolay yapabilmeniz için Avis üyelik sistemine katılabilirsiniz. Katıldığınızda geçmiş ve gelecek rezervasyonlarınızla ilgili istediğiniz zaman faturalarınızı, aktif kiralamalarınızı ve geçmiş rezervasyonlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda Avis’ten kiraladığınız araçlarınızla yolculuğunuz boyunca oluşan HGS bedelleri veya tarafınıza kesilen trafik cezalarını takip edebilme olanağını da elde etmiş olursunuz. Üyelik sistemi sayesinde Avis’in hızlı rezervasyon özelliğini kullanabilir, böylece vaktinizi harcamadan kolay ve çabuk bir rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Ek güvence ve paketler sayesinde araç kiralamanızı özelleştirerek, yolculuğunuzu daha konforlu hale getirebilme imkanı sunuyoruz. Size özel araç listelemesi sayesinde, araç kiralamada sizlere daha iyi bir rehber olabilmeyi hedefliyoruz.

Üstelik Avis’teki kampanyalar sayesinde, araç kiralamayı daha da keyifli hale getiriyoruz! Avis üyelerine özel sağladığımız kampanyalar sayesinde, araç kiralamada sizleri daha avantajlı imkanlar bekliyor.

  Üye Ol