İLETİŞİM

AvIs Preferred

Avis Preferred® üyesi olun, önceliğimiz olun!

Üyemiz olduğunuz andan itibaren, Avis kontuarlarında öncelikli hizmet sizi bekliyor olacak.
Preferred üyeliğinin faydalarına göz atın:

Öncelikli ve hızlı hizmetten faydalanın

Mümkün olan en iyi yere park edilmiş araçları kiralayın

Önceden hazırlanmış dokümanlarla hızlı kiralama (belirli lokasyonlarda) yapın

Depozitonuzu %50 indirimli ödeyin

3. kiralamadan sonra üst segment araçlarda tek kredi kartı ile kiralama fırsatından faydalanın

Ücretsiz hafta sonu kiralama avantajından faydalanın

Avis rezervasyon merkezi ve iletişim merkezinde öncelikli hizmet alın

Kiraladıkça artan ücretsiz upgrade ve ücretsiz kiralama fırsatları kazanın

Avis Preferred üyesi olabilmek için gerekenler:

• 21 yaşını doldurmuş olmak
• Ehliyetiniz
• Kredi kartınız

Avis Preferred’e Nasıl Üye Olunur?

Ehliyetiniz ve kredi kartınız yanınızdaysa, Avis Preferred’e web sitemizden hemen üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra, size özel müşteri numaranız e-posta aracılığıyla iletilecektir. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra, Avis Preferred kartınızı akıllı telefonunuza ekleyebilirsiniz.

Hesaplarınızı Bağlayın

Üye olduktan sonra, rezervasyonunuzu üyelik numaranızı söyleyerek yaptırın ve öncelikli hizmetin keyfini çıkartın.

Önemli Bilgi: Avis Preferred üyeliğiniz var ancak çevrim içi hesabınız yoksa, Avis Preferred sayfasından üyeliğinizi hesabınıza bağlayabilirsiniz. Aşağıdaki “Hesaplarınızı bağlayın” butonuna veya üyelik sayfasında bulunan “Profiliniz varsa ancak parola oluşturmanız gerekiyorsa buraya tıklayın” yazan linke tıklamanız yeterli.
Unutmayın: Çevrim içi hesabınız olmadan Avis Preferred üyeliğinizin avantajlarından faydalanamayabilirsiniz. Avis Preferred profiliniz güncel olmalıdır, özellikle ve öncelikle e-posta adresinizi kontrol edin.

Üyelik Seviyeleri

Avis Preferred ile, ne kadar çok kiralarsanız o kadar çok avantaj elde edersiniz. Üyeliğinizle yaptığınız geçmiş bir yıl içerisindeki kiralamalarınıza göre girebileceğiniz, hepsi de birbirinden avantajlı üç üyelik seviyemiz var.

Üye olduğunuz andan itibaren Avis Preferred üyesi olursunuz. Avis Preferred üyesi olmak için daha önce AVIS’ten kiralama yapmış olmanız gerekmez.

En az 5 kez ve 1.000 EUR tutarında kiralamadan sonra AVIS Preferred üyeliğiniz AVIS Preferred Plus’a,

Üyeliğiniz en az 10 kez ve 2.000 EUR tutarında kiralamadan sonra AVIS Preferred Plus üyeliğiniz AVIS President’s Club’a yükseltilir.

Unutmayın: Üye olmadan önce yaptığınız kiralamalar üyelik seviyenize etki etmez.

Üyelik Süresi (Sadakat Yılı)

Sadakat programının ilk yılı Avis Preferred üyeliği ile başlar. Avis Preferred Plus veya Avis President’s Club seviyesine çıkan üyeler, kalan üyelik süresine 12 ay daha eklenerek programın avantajlarından faydalanabilirler. Bir üst seviyeye yükselirseniz, bir 12 aylık süre daha programdan faydalanabilirsiniz. Örneğin, 1 Mayıs 2018 tarihinde Avis Preferred üyesi olduysanız ve 1 Ekim 2018 tarihinde üyeliğiniz Avis Preferred Plus seviyesine yükseltildiyse, bir önceki üyeliğinizden kalan 7 ay sadakat yılınıza eklenir ve 19 ay boyunca (1 Ekim 2018’den 1 Mayıs 2020’ye kadar) Avis Preferred Plus üyesi olursunuz.

Hangi Ülkelerde Geçerli?

Aşağıdaki ülkelerden birinde kiralama yapıyorsanız, Avis Preferred sadakat programı faydalarından faydalanabilirsiniz: Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İrlanda, İzlanda, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Birleşik Krallık