Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Araç kiralama deneyiminizi elektrikli araçlarla yaşarken, hem geleceğin dünyasına ileri teknolojiler ile adım atmak, hem de çevreye olan duyarlılığınızı göstermek ister misiniz?

Çevre dostu geleceğin araçları, sundukları yeni teknolojiler ile Avis filosunda sizi bekliyor.

Tesla Teknolojisini Avis Ayrıcalığıyla Deneyimleyin

Avis ile kiralayacağınız Tesla Model Y ile %100 elektrikli araç deneyiminin en ayrıcalıklı hâlini yaşayın. İleri düzey teknolojik özellikleriyle elektrikli otomobillerin en gözde modellerinden olan Tesla Model Y, size benzersiz bir sürüş keyfi vadediyor. Onu sınıfının en iyisi konumuna getiren güvenlik özellikleriyle daima içinizin rahat olacağı yolculuklar sunuyor.

Avis Ataşehir, Avis Zincirlikuyu, Avis Taksim ofislerimizde bulunan Tesla’yı online rezervasyon ve ödeme yaparak %30 avantajla kiralayabilirsiniz.

Akıllı, Çok Yönlü ve Etkileyici… Volvo XC40 Recharge, Avis’te.

Her kullanıcıya ve her türlü yolculuğa uygun Volvo XC40 Recharge deneyimi, Avis ayrıcalığıyla sizi bekliyor. Volvo’nun %100 elektrikli otomobil modeli XC40 Recharge, kompakt SUV deneyimini geleceğin teknolojisiyle birleştirerek yolculuklarınıza yeni boyutlar katıyor. Çok yönlü özellikleriyle ön plana çıkan Volvo XC40 Recharge, tüm planlarınıza uyum sağlarken benzersiz sürüş keyfiyle yolculuğun her anını keyifli hâle getirmek için sizi bekliyor.

Avis İstanbul Havalimanı, Avis Taksim, Avis Zincirlikuyu, Avis Ataşehir, Avis Bursa, Avis Bodrum, Avis Ankara Havalimanı, Avis Ankara Söğütözü, Avis İzmir Havalimanı ofislerimizde bulunan Volvo XC40 Recharge’ı online rezervasyon ve ödeme yaparak  %30 avantajla kiralayabilirsiniz.

Bu en son teknolojiye sahip modern araçlar ile; farklı, güvenli ve keyifli bir sürüş sizi bekliyor.

Avis konforunu ve prestijini elektrikli araç hizmetinde de yaşayabilmek için hemen 444 28 47 no’lu Rezervasyon Merkezimizi arayarak, ofislerimiz ile irtibata geçerek veya web sitemiz üzerinden online rezervasyon yaparak talebinizi oluşturabilirsiniz.

%100 Elektrikli Opel Mokka ve FIAT 500e’yi Avis ayrıcalığıyla deneyimlemek için Avis Bodrum ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

AVIS BODRUM ŞEHİR OFİSİ
Neyzan Tevfik Cad. No : 66/A
Telefon 0252 241 21 34

Keyifli seyahatler!