Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seçiniz
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
<h2>Uzun Dönem Araç Kiralama</h2>

<p><b>Avis Filo ile Uzun Dönem Araç Kiralama</b><br />
Ülkemizde filo kiralama sektörünün öncü markası Avis Filo, uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, güçlü finansal yapısı, Türkiye&rsquo;nin tüm bölgelerini kapsayan yaygın hizmet ağı ve profesyonel kadrosu ile hızlı ve güvenilir hizmetler sunar. Avis Filo müşterileri, 12 aydan daha uzun dönem için araç kiralama hizmeti alabilir; ek olarak kapsamlı ve profesyonel bir filo yönetiminden de faydalanabilirler.</p>

<p>Avis Filo ile uzun dönemli araç kiralamak istediğinizde satış danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da MyAvis hizmetimiz ile istediğiniz aracın, ihtiyacınız olan özelliklerini belirleyerek, oluşan paketinizin fiyat teklifini en hızlı şekilde oluşturabilirsiniz.</p>

Uzun Dönem Araç Kiralama

Avis Filo ile Uzun Dönem Araç Kiralama
Ülkemizde filo kiralama sektörünün öncü markası Avis Filo, uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, güçlü finansal yapısı, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan yaygın hizmet ağı ve profesyonel kadrosu ile hızlı ve güvenilir hizmetler sunar. Avis Filo müşterileri, 12 aydan daha uzun dönem için araç kiralama hizmeti alabilir; ek olarak kapsamlı ve profesyonel bir filo yönetiminden de faydalanabilirler.

Avis Filo ile uzun dönemli araç kiralamak istediğinizde satış danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da MyAvis hizmetimiz ile istediğiniz aracın, ihtiyacınız olan özelliklerini belirleyerek, oluşan paketinizin fiyat teklifini en hızlı şekilde oluşturabilirsiniz.

MyAvis nedir?

MyAvis, Avis Filo’dan uzun dönem araç kiralamak isteyen müşterilerimiz için hızlı, kolay ve kişiselleştirilebilir bir deneyim sunan yeni hizmetimizdir. www.avisfilo.com sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz araç konfigürasyon uygulaması ile marka, model, yakıt türü ve vites tipi gibi kriterlerinizi belirleyerek size en uygun araçları görüntüleyebilir, seçtiğiniz araç ya da araçlar için size en uygun teklifi alabilirsiniz.

Hızlı fiyat teklifi almak isterseniz Avis Filo’nun hizmeti MyAvis ile aracınızı tasarlayabilirsiniz.

  Aracını Tasarla
<h2>MyAvis nasıl kullanılır?</h2>
İnternet sitemizdeki araç konfigürasyon uygulaması oldukça basittir. Marka, model, yakıt türü ve vites tipi seçeneklerinde seçimlerinizi yaptıktan sonra size uygun olan araçların listesi sunulur. Burada aracınızı seçtikten sonra seçilen kiralık araç bilgi sayfasında kiralama periyodu, yıllık kullanım km limiti belirlenir ve seçilen zaman, km sınırı doğrultusunda fiyat teklifi oluşturulur. Teklif bize verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden e-posta yoluyla size gönderilir. Teklifin elinize ulaşması ardından yetkili satış danışmanımız sizi arar ve sürecin devamı hakkında bilgilendirme yapar. Eğer sözleşme ve şartlarda mutabık kalınırsa kiralama sözleşmesi yapılır ve Avis Filo ailesine katılmanın ayrıcalığını hemen yaşamaya başlarsınız.<br />
&nbsp;
<h2>MyAvis&rsquo;in faydası nedir?</h2>
Avis Filo uzun dönem araç kiralama tarafından verilen MyAvis hizmeti bilgisayar ya da telefonunuzdan kolayca ulaşabileceğiniz, istediğiniz araba kiralama koşullarına en uygun aracı kendinizin belirlemesini sağlayan hızlı ve kolay bir karar verme hizmetidir. Seçiminizi yaptıktan sonra müşteri ilişkileri birimimiz tarafından detaylı bilgilendirilmek üzere aranırsınız. Hijyenik koşullarda el değmeden temizlenen araçlarımız size zaman kaybetmeden ulaştırılır, talep ettiğiniz tüm bilgilere kolayca erişiminiz sağlanır. Bireysel ve tekil kiralamalar için şirketinize kolaylık ve efektif süre kazanımı sağlar.

MyAvis nasıl kullanılır?

İnternet sitemizdeki araç konfigürasyon uygulaması oldukça basittir. Marka, model, yakıt türü ve vites tipi seçeneklerinde seçimlerinizi yaptıktan sonra size uygun olan araçların listesi sunulur. Burada aracınızı seçtikten sonra seçilen kiralık araç bilgi sayfasında kiralama periyodu, yıllık kullanım km limiti belirlenir ve seçilen zaman, km sınırı doğrultusunda fiyat teklifi oluşturulur. Teklif bize verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden e-posta yoluyla size gönderilir. Teklifin elinize ulaşması ardından yetkili satış danışmanımız sizi arar ve sürecin devamı hakkında bilgilendirme yapar. Eğer sözleşme ve şartlarda mutabık kalınırsa kiralama sözleşmesi yapılır ve Avis Filo ailesine katılmanın ayrıcalığını hemen yaşamaya başlarsınız.
 

MyAvis’in faydası nedir?

Avis Filo uzun dönem araç kiralama tarafından verilen MyAvis hizmeti bilgisayar ya da telefonunuzdan kolayca ulaşabileceğiniz, istediğiniz araba kiralama koşullarına en uygun aracı kendinizin belirlemesini sağlayan hızlı ve kolay bir karar verme hizmetidir. Seçiminizi yaptıktan sonra müşteri ilişkileri birimimiz tarafından detaylı bilgilendirilmek üzere aranırsınız. Hijyenik koşullarda el değmeden temizlenen araçlarımız size zaman kaybetmeden ulaştırılır, talep ettiğiniz tüm bilgilere kolayca erişiminiz sağlanır. Bireysel ve tekil kiralamalar için şirketinize kolaylık ve efektif süre kazanımı sağlar.

MyAvis hizmetinden kimler yararlanabilir?

12-48 ay aralığındaki kiralama periyotlarında, sınırlı adette araç kiralama ihtiyacı olan kurumsal kiralama müşterilerimiz MyAvis hizmetimizden faydalanabilir.

Eğer talepleriniz belirli bir sayı üzerinde ise filosatis@avis.com.tr’den bilgi alabilir ya da 444 09 96’yı arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Neden Uzun Dönemli Kiralama?

Avis Filo uzmanlığı Uzun dönem araç kiralama, beraberinde birçok avantajı getirir. Uzun dönem araç kiralamanın avantajları aşağıdaki gibidir.

  • Başlangıçta belirlenen maliyet sebebiyle bütçe kontrolü rahatlıkla yapılabilir.
  • Araç kiralama uzun bir dönem boyunca yapıldığı için bakım ve onarım hizmetlerine kolayca ulaşılabilir.
  • Süreç boyunca vergi, sigorta ve yedekleme gibi işlemler bizim tarafımızdan yürütülür.
  • Yol yardım ve lastik yönetimi gibi konularda 7/24 destek alabilirsiniz.
  • Kurumsal uzun dönem araç kiralamalarda bizim tarafımızdan zaman ve kaynak yönetimi yapılır.

 Avis Filo ile Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları

Uzun dönem araç kiralama uygulaması belirli bir sabit fiyata sahip değildir. Kiralanacak olan aracın modeli, kilometresi, süresi, şanzımanı, kasası, yakıt tüketim şekline ve anlık kampanyalara göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Uzun dönem araç kiralamada net bir fiyata ulaşabilmek adına seçimlerin yapılması ve ardından satış danışmanlarımızla iletişime geçilmesi uygun olacaktır.