Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Uzun Dönem Araç Kiralama

Avis Filo ile Uzun Dönem Araç Kiralama
Ülkemizde filo kiralama sektörünün öncü markası Avis Filo, uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, güçlü finansal yapısı, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan yaygın hizmet ağı ve profesyonel kadrosu ile hızlı ve güvenilir hizmetler sunar.

Avis Filo müşterileri, 12 aydan daha uzun dönem için araç kiralama hizmeti alabilir; ek olarak kapsamlı ve profesyonel bir filo yönetiminden de faydalanabilirler.

Avis Filo ile uzun dönemli araç kiralamak istediğinizde satış danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da MyAvis hizmetimiz ile istediğiniz aracın, ihtiyacınız olan özelliklerini belirleyerek, en hızlı şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

MyAvis nedir?

MyAvis, Avis Filo’dan 12 aydan uzun süre boyunca araç kiralamak isteyen müşterilerimiz için hızlı, kolay ve kişiselleştirilebilir bir deneyim sunan yeni hizmetimizdir.

www.avisfilo.com sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz araç konfigürasyon uygulaması ile marka, model, yakıt türü ve vites tipi gibi kriterlerinizi belirleyerek size en uygun araçları görüntüleyebilir, seçtiğiniz araç ya da araçlar için size en uygun teklifi alabilirsiniz.

  HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

MyAvis nasıl kullanılır?

İnternet sitemizdeki araç konfigürasyon uygulaması oldukça basittir.
 1. Marka, model, yakıt türü ve vites tipi seçeneklerinde seçimlerinizi yaptıktan sonra size uygun olan araçların listesi sunulur.
 2. Aracınızı seçtikten sonra seçilen kiralık araç bilgi sayfasında kiralama periyodu, yıllık kullanım km limiti belirlenir ve seçilen zaman, km sınırı doğrultusunda fiyat teklifi oluşturulur.
 3. Teklif bize verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden e-posta yoluyla size gönderilir.
 4. Teklifin elinize ulaşması ardından yetkili satış danışmanımız sizi arar ve sürecin devamı hakkında bilgilendirme yapar.
 5. Eğer sözleşme ve şartlarda mutabık kalınırsa kiralama sözleşmesi yapılır ve Avis Filo ailesine katılmanın ayrıcalığını hemen yaşamaya başlarsınız.

MyAvis’in faydası nedir?

Bilgisayar ya da telefonunuzdan kolayca ulaşabileceğiniz, istediğiniz araba kiralama koşullarına en uygun aracı kendinizin belirlemesini sağlayan hızlı ve kolay bir karar verme hizmetidir.

Seçiminizi yaptıktan sonra müşteri ilişkileri birimimiz tarafından detaylı bilgilendirilmek üzere aranırsınız. Hijyenik koşullarda temizlenen araçlarımız size zaman kaybetmeden ulaştırılır, talep ettiğiniz tüm bilgilere kolayca erişiminiz sağlanır. Böylece şirketinize kolaylık ve zaman tasarrufu sağlar.

MyAvis hizmetinden kimler yararlanabilir?

12 aydan uzun kiralama periyotlarında, araç kiralama ihtiyacı olan kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimiz MyAvis hizmetimizden faydalanabilir.
 

Neden Uzun Dönemli Kiralama?

Avis Filo uzmanlığı ile uzun dönem araç kiralama, beraberinde birçok avantajı getirir. Uzun dönem araç kiralamanın avantajları aşağıdaki gibidir.

 1. Ekonomik Fiyatlar: Aylık ve yıllık kiralama, müşterilere bütçelerini koruyarak kaliteli bir araç kullanma imkânı sunar.
 2. Masraflarda Azalma: Uzun dönemli kiralama, araç satın alma maliyetlerini ortadan kaldırır ve bakım, sigorta ve vergi gibi masrafları minimize eder. Bu sayede, müşterilerin nakit akışı düzenli kalır ve beklenmedik mali yüklerden korunurlar.
 3. Esneklik: Uzun dönem araç kiralama, müşterilere araç değiştirme ve güncelleme imkânı sağlar. İhtiyaçlara ve koşullara göre, farklı araç modellerine geçiş yapılabilir.
 4. Bakım ve Destek: Uzun dönem araç kiralama şirketleri, müşterilere periyodik bakım ve teknik destek hizmetleri sunarlar. Bu sayede aracın güvenliği ve performansı daima en üst seviyede olur.

 Avis Filo ile Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları

Avis Filo uzun yılların deneyimi, güveni ve geniş araç seçenekleriyle müşterilerine uzun dönem araç kiralama konusunda profesyonel destek sağlar.

Sektörde öncü olan Avis Filo, yıllık araç kiralama kampanyaları ve uygun fiyatlı paketler geliştirerek müşterilerine mükemmel bir ulaşım deneyimi sağlamaktadır.
Avis Filo ile yıllık araç kiralama avantajları arasında;

 • ekonomik fiyatlar
 • çeşitli araç seçenekleri
 • teknik destek ve bakım hizmetleri
 • sigorta imkanları
 • esnek kiralama planları

bulunmaktadır. Müşterilerine samimi ve profesyonel bir yaklaşımla hizmet veren Avis Filo, uzun dönem araç kiralama deneyimini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.