Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seçiniz
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Kiralık araç filosunda her segmentte araç bulabileceğiniz Avis, aynı zamanda en geniş filoya sahip olan araç kiralama şirketidir. Her zaman başarılı bir müşteri deneyimi sunmayı amaçlayan Avis, filosunu Ekonomik, Konfor, Prestij, Premium, Lüks ve Van olarak 6 farklı araç grubu altında müşterilerine sunar.

Prestij Araç Modelleri

Prestij araç filosunda bulunan kiralık araç modelleri, Ekonomik ve Konfor araç filolarında bulunanlara oranla daha üst segmentteki araçlardan oluşmaktadır. Kiralık Prestij araçlarımız, 5 yetişkin ve 2 büyük bavulu taşıyabilecek kapasitesiyle; kilitlenme karşıtı frenleme sistemi ve teknolojik donanımı sayesinde güvenli bir yolculuk sunmaktadır.

Araç Filosu

  • BMW 2 Series
  • Ford Kuga 1.5
  • Opel Insignia 1.6

Kiralama Koşulları

  • Opel Insignia 1.6 için minimum 27 yaş, geri kalan araçlar için ise minimum 25 yaşında olmak, 
  • Opel Insignia 1.6 için en az 2; diğer araçlar için en az 3 senedir ehliyet sahibi olmak,
  • 1 adet kredi kartına sahip olmak gerekir.
Prestij araç filosunda yer alan kiralık araç fiyatları, değişiklik gösterebilmektedir. Prestij araçları daha uygun fiyatlara kiralamak için araç kiralama kampanyaları takip edilebilir.

Neden Prestijli Araç Tercih Etmelisiniz?

Avis'in Prestij araçları, birinci sınıf bir aracın sunduğu tüm özellikleri sunmaktadır. Prestij arabalar, teknolojik ve güvenlik özellikleri; ayrıca sahip oldukları aynı yüksek kaliteli malzemeler sayesinde lüks arabalarla benzerlik gösterir. Yani prestijli bir araba kiraladığınızda, daha uygun bir fiyata, lüks bir arabanın konforunu ve yüksek kalitesini elde edersiniz.

Seyahatleriniz için Avis’ten Prestij araç kiraladığınızda; daha ekonomik lüks bir araç kiralamanın yanında, geniş iç mekan ve yüksek kalitede ekipmanın yanında teknolojik donanımın da keyfini sürüyorsunuz!

Prestij Araç ve Konfor Araç Arasındaki Fark Nedir?

Prestij araçlar ve Konfor araçları karşılaştırdığınızda, Konfor araçlardan ayıran en önemli özelliklerinden birisi estetik amaçlı ilave edilmiş aksesuar ve teknolojileridir.

Prestij araç filomuzda, Konforlu araçlarda da bulunan sedan ve hatchback kasa araçlardan farklı olarak, SUV kasa tipi araçlar da bulunmaktadır. Yakıt tipleri dizel ve benzinli olan Prestij araçların, şanzımanları ise otomatiktir.

Bu segmentteki araçların sağladığı özellikler sayesinde, yolculuğu sırasında konforundan ödün vermediği gibi teknolojinin de getirdiği yenilikleri kullanmak isteyenler için vazgeçilmezdir. Gövde olarak konfor araçlardan daha yüksek ve geniş yapıya sahip prestijli araçlar, büyük araç severler için iyi bir seçenek haline geliyor. Prestij araçlar, Konfor araçlara göre içinde daha fazla yolcu barındırabiliyor.

Ekonomik birinci sınıf kalite, teknolojik donanım ve seyahat sırasında rahatlık sağlamak için hemen Avis’ten bir Prestij araç kiralayın!