Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
kamp rotası

Aşık Olacağınız 5 Kamp Yeri

Günlük hayatın sıkıcılığından bunaldıysanız ve macera dolu yeni yerler keşfederek derin bir nefes almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Avis ile aracınızı kiralayın ve kendinizi uzun ve heyecanlı yollara bırakın! Size sunacağımız birbirinden güzel kamp alanlarına giderek, ister tek başınıza isterseniz de sevdiklerinizle birlikte sıra dışı bir deneyimi kucaklayın.
 

Akdeniz Camping/ Cemil’in Yeri ile Köyceğiz Gölü’nün Keyfini Çıkarın

Avis ile aracınızı kiralayın ve kendinizi Muğla’daki Köyceğiz Gölü’nün dingin ve serin sularına bırakın. Aslında bir restoran olan Cemil’in Yeri, kamp alanı olarak da kullanılıyor. Kalabalıktan uzak oluşuyla son derece sakin bir yer olan Akdeniz Camping, kafa dinlemek isteyen ve sadelikten yana olan kişilerin son derece beğeneceği bir yer.
 

Hızır Kamp ile Dağ Havasını İçinize Çekin

Şehir hayatının kirli havasından uzaklaşmak isterseniz, size Kaz Dağları’ndaki Hızır Kampa gitmenizi tavsiye ediyoruz. Leziz ve tamamen doğal kahvaltısı ve buz gibi akan nehiri ile güne zinde bir şekilde başlayabilir, ciğerlerinizi tertemiz havayla doldurabilirsiniz.
 

Baba Kamp ile Güzel Bir Manzaraya Uyanın

Avis ile Fethiye’den aracınızı kiralayarak Baba Kampa doğru yola çıkabilirsiniz. Dilediğiniz gibi bungalov evlerde ya da kendi çadırınızda kalabileceğiniz bir kamp yeri olan Baba Kamp, sizlere yoga dersleri ve doğa yürüyüşleri gibi çeşitli aktiviteler sunuyor. Ayrıca konaklama ücretine üç öğün yemeğiniz de dahil. Baba Kamp müthiş güzellikte doğası ile size sıra dışı bir kamp imkânı sunuyor.
 

Tablo Gibi Manzarasıyla Çubucak Orman Kampı

Marmaris’te bulunan Çubucak Orman Kampı tartışmasız en güzel kamp yerlerinden bir tanesi. Uygun fiyatlarıyla ve karavan ya da çadır kampına müsait oluşuyla, kesinlikle gidilmesi gereken bir yer. Ayrıca kamp alanında internetin çekiyor olması da gündelik yaşantısından tamamen kopmak istemeyenler için güzel bir fırsat.
 

Gargara Doğal Tatil Kampı ile Huzuru Kucaklayın

Asos Çanakkale’de yer alan Gargara Doğal Tatil Kampı, doğayla iç içe ve son dere huzurlu bir yer. Çarşaf gibi denizi ve lezzetli yemekleriyle size güzel bir kamp deneyimi sunuyor. Üstelik Avis ile Çanakkale’den araç kiralayarak kolayca kamp alanına gidebilirsiniz ya da isterseniz, Avis Yanında ile bulunduğunuz yere aracınızı getirebilir ve sadece yolların tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz.