Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Avis ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

NEVŞEHİR KAPADOKYA HAVALİMANI

Nevşehir Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali

Telefon

Pazartesi - Pazar 06:00 - 21:30
NEVŞEHİR MERKEZ

NEVŞEHİR MERKEZ

Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve tarihi harikalardan biri olarak da bilinen Kapadokya her yıl on binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Özellikle manzarası, hediyelik eşyaları ve sıcak hava balonları ile büyük beğeni toplayan Kapadokya'nın turist sayısı ise giderek fazla tercih edilmeye başladı.  Yerli ve yabancı turistlerin giderek daha fazla tercih etmeye başladığı Kapadokya’da araç kiralama hizmetlerine olan talepte haliyle yükselişe geçmiş durumda. Kapadokya gezisi esnasında konforlu bir seyahat ve bütün bu seyahat esnasında en kaliteli hizmetlerle unutulmaz bir Kapadokya deneyimi yaşamak isteyenler için AVIS Nevşehir Kapadokya Havalimanı içerisinde fark yaratmaya devam eden bir tercih olmaya devam ediyor. Siz de Nevşehir’in merkezini ve çevresine yayılan doğasal güzelliklerini ziyaret etmek, burada geçireceğiniz zamanı kaliteli hale getirmek için AVIS Kapadokya Havalimanı kiralık araç hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ekonomik Teklifler AVIS’te

AVIS araç kiralama hizmetlerinden günlük, haftalık veya aylık olarak yararlanabilirsiniz. Economic, Prestige, Premium veya Comfort gibi farklı alternatif araçlarımızdan yararlanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz aracın sınıfına göre kiralama koşulları değişkenlik gösterebilmekte. Bu konudaki tüm detayları AVIS web sitemizden veya AVIS çalışanlarımızdan öğrenebilirsiniz. İnternet sitesi ve çağrı merkezi üzerinden yapabileceğiniz erken rezervasyonlar sayesinde uçaktan iner inmez vakit kaybetmeden aracınızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Nevşehir'in neyi meşhur?

Tarihin ve doğal güzelliklerin bir arada bulunduğu Nevşehir, İç Anadolu'nun nadide bölgelerindendir. Gezilecek tarihi mekanlarının dışında muhteşem bir yemek kültürünü de içerisinde barındıran bu şehirde gezerken vakit kaybetmeyin diye varız. Nevşehir’de keşfedebileceğiniz 6 şey;
- Kapadokya Peri Bacaları,
- Muhteşem Testi kebabı,
- Kozaklı kaplıcaları,
- Uçhisar Kalesi,
- Yeraltı şehirleri,
- Yöresel açıdan harika yemekleri.

Şehir Ofisleri

NEVŞEHİR ŞEHİR

Mehmet Akif Ersoy Mah Fevzi Cakmak CadLale San Sitesi No:157Opet paslanmazlar içi Nevşehir MERKEZ

Telefon 0384 216 22 31

Pazartesi - Cumartesi 09:30 - 18:00
Pazar Kapalı