Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Avis ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

İzmir Adnan Menderes Havalimanı - Dış Hatlar

ADNAN MENDERES HAVALİMANI İÇ HATLAR GELEN YOLCU SALONU

Telefon

Pazartesi - Pazar 00:00 - 23:59
2

İzmir Adnan Menderes Havalimanı - İç Hatlar

ADNAN MENDERES HAVALİMANI İÇ HATLAR GELEN YOLCU SALONU

Telefon

Pazartesi - Pazar 00:00 - 23:59
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Araç Kiralama

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Araç Kiralama

8.000 yılı aşkın tarihi, Ege Denizi'ndeki muhteşem ortamı ve Türkiye'nin üçüncü büyük şehrinin uğultulu kozmopolit havasıyla İzmir, farklı arzuları olan ziyaretçilere hitap eden dikkate değer bir destinasyondur. İzmir, Türkiye aynı adı taşıyan hem şehri hem de körfezi ifade eder. Bunların arasında iki UNESCO Dünya Mirası Alanı, inanılmaz arkeoloji müzeleri, güzel kumlu plajlar ve su sporları ve tekne gezileri için fırsatlar sunan çok sayıda liman bulunmaktadır. İzmir ayrıca ziyaretçilere, Türkiye'nin canlı kültürünü ve doğunun ve batının, antik ve modernin etkilerini harmanlayan leziz mutfağını kucaklama şansı verir. Yıl boyu güneş ışığı ve muhteşem doğal güzellik, Türkiye'nin cazibesi olan İzmir'e ölçülemez bir şekilde katkıda bulunur. İzmir’e dış hatlar üzerinden giriş yaptıysanız ve güzel bir yolculuk geçirmek istiyorsanız sizin için en mantıklı seçenek İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama hizmetine yönelmektir.

Avis ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

İAdnan Menderes Havalimanı araç kiralama hizmeti için tercih edebileceğiniz seçeneklerden biri de Avis’tir. Özellikle dış hatlardan geldiyseniz ve şehir hakkında pek bilgiye sahip değilseniz İzmir Havalimanı araç kiralama seçeneğine yönelebilirsiniz. Avis aracılığıyla kiraladığınız aracınız ile rahatça rotanızı planlayabilir ve yolculuğunuza özgür bir şekilde devam edebilirsiniz. Aynı zamanda Avis’in sunduğu 7/24 çağrı desteği veya teknik servis gibi hizmetler sayesinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama hizmeti boyunca yaşayacağınız herhangi bir arızayı Avis personelleri ile paylaşarak çözümleyebilirsiniz. Dış hatlar üzerinden yolculuk eden misafirlerin en önem verdiği konulardan biri de budur. Bunun haricinde bir diğer konu ise İzmir Havalimanı araç kiralama fiyatlarıdır. Belirli bir fiyat aralığına sahip olmayan İzmir Havaalanı araba kiralama hizmeti, sizin seçimleriniz doğrultusunda kesin bir değere ulaşır.

İzmir' i Keşfet
İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Araç Kiralama

İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Araç Kiralama

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, İzmir şehir merkezine sadece 10 mil uzaklıkta olduğundan, İzmir Havalimanı araç kiralama hizmeti ile hızlı bir şekilde aksiyon alabilirsiniz. Anadolu'nun en batı noktası olan İzmir, gezmek, dinlenmek veya başka birçok farklı aktivite için harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Şehri gezdikten sonra, Agora, Efes ve Pergamon'da bulunan bazı etkileyici Yunan ve Roma kalıntılarını görmek için İzmir Havalimanı kiralık araç seçeneğini kullanabilirsiniz. Pamukkale'deki taşlaşmış kireç şelalelerinin doğal harikalarını görmek için araba kullanabilir ve ılık maden banyolarında yüzebilirsiniz. Ya da sadece güzel Ege Denizi kıyılarında rahat bir gezintiye çıkabilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar yoluyla İzmir’e iniş yaptıysanız Avis ofisini ziyaret ederek araç kiralama işlemlerinizi başlatabilirsiniz. 

Avis ile Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

Türkiye’nin herhangi bir şehrinden İzmir Havalimanı iç hatlara iniş yaptıysanız dolu dolu bir yolculuk geçirmek adına Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu sayede kendiniz için daha özgür bir rota oluşturabilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanı araba kiralama hizmeti için iç hatlar terminalinde yer alan Avis ile çalışabilirsiniz. Rezerve ettiğiniz aracı çok hızlı bir şekilde kiralayarak İzmir seyahatinize başlayabilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama fiyatları da rezerve ettiğiniz aracın segmentine, markasına, modeline veya kiraladığınız tarihe göre değişkenlik gösterebilir. Bu sebeple net bir fiyat aralığı belirtmek mümkün değildir. İzmir Havalimanı araç kiralama fiyatı seçtiğiniz araca göre artabilir veya azalabilir. Tüm bu koşullar sonucunda iç hatlar araç kiralama seçeneğini kullandığınızda çok daha konforlu ve güvenli bir yolculuk geçirebilirsiniz. İzmir Havalimanı araç kiralama kapsamında Avis’in 7/24 desteği sayesinde tek düşünmeniz gereken unsur nasıl bir rota planlayacağınızdır.

İzmir' i Keşfet

Şehir Ofisleri

İzmir Alsancak Şehir

İsmet Kaptan Mh, Gaziosmanpaşa Bulvarı N:7 Hilton İzmir 2.blok Z03 , 35210 Konak/İzmir

Telefon 0232 441 44 17- 0232 441 44 18

Pazartesi - Pazar 09:00 - 19:00
İzmir Bornova Şehir

Ankara Asfaltı No:30 Birmot İzmir temsilciliği , 35530 Bayraklı/İzmir

Telefon 0232 241 22 73

Pazartesi - Cumartesi 08:30 - 18:00
Pazar Kapalı
İzmir Çeşme Şehir

Çakabey Mah. 2234. Sokak No:72 PK:35930 Çeşme İzmir

Telefon 05497748498

Pazartesi - Pazar 09:00 - 18:00