Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Avis ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

Şırnak

Yeni Mahalle, Seher Sokak, No: 3Şırnak- Merkez

Telefon

Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00
Pazar Kapalı
2

CİZRE

Dicle mahallesi çevik sokak no: Cizre Şırnak

Telefon

Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00
Pazar Kapalı
Şırnak Araç Kiralama

Şırnak Araç Kiralama

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en doğu ucunda bulunan Şırnak doğal güzelliklerinin yanı sıra kültürel ve tarihi zenginlikleri ile de ön plana çıkıyor. Karasal iklimin hüküm sürdüğü şehre farklı ulaşım imkanları ile gelmekle birlikte Şırnak araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin ilk tercihi Avis Şırnak rent a car ofisi oluyor. Avis müşterileri merkezi bir konumda bulunan ofise kolayca ulaşıp deneyimli personel sayesinde işlemlerini hızlı bir şekilde yapabiliyor; Avis’in geniş araç filosunda yer alan üstün teknik özelliklerde ve tüm bakımları zamanında eksiksiz olarak yapılmış araçlardan istediklerini kiralayabiliyorlar. Araç kiralama süreleri esnasında herhangi bir kaza, arıza ya da destek ihtiyacı yaratan bir durumla karşılaştıkları takdirde tek bir telefon ile destek alabilirler. Araç kiralama sürelerini uzatmak istedikleri takdirde yine telefon aracılığı ile bu konu hakkında bilgi alıp uygunluk durumunda kiralama sürelerini uzatabilirler.
  
Kolay ve konforlu bir ulaşım imkanı elde etmek ve şehrin tüm güzelliklerini keşfetmek isteyenler Şırnak araba kiralama hizmetlerinin sağladığı avantaj ile şehirdeki her anlarını dolu dolu yaşayabiliyorlar. Avis’in müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı kapsamında müşteriler internet sitesinden ve çağrı merkezinden rezervasyonlarını online olarak yapabiliyorlar. Böylece Şırnak araç kiralama ofisine gittiklerinde kendileri için hazırlanmış olan araçlarını teslim alabilirler.
Siz de Şırnak’ın ikliminden kaynaklanan zorlu yol şartlarının üstesinden kolaylıkla gelerek seyahatinizin tadını çıkarmak için bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun araçları Avis aracılığı ile kiralayabilir, konforlu ve güvenli bir  yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Bölgenin coğrafi şartlarına uygun olarak araç seçtiğiniz takdirde zorlu yol şartları ile kolaylıkla baş edebilir, hem konforunuzun hem de güvenliğinizin ön planda olduğu bu seyahatin tadını çıkarıp en güzel rotaları keşfetmenin ayrıcalığını yaşamaya başlayabilirsiniz.