Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seçiniz
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Avis ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress1}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

BODRUM MİLAS HAVALİMANI - DIŞ HATLAR

BODRUM MİLAS HAVALİMANI DIŞ HATLAR GELEN YOLCU SALONU

Telefon bjv-dishat@avis.com.tr

Pazartesi - Pazar 00:00 - 23:59
2

BODRUM MİLAS HAVALİMANI - İÇ HATLAR

BODRUM MİLAS HAVALİMANI İÇ HATLAR GELEN YOLCU TERMİNALİ

Telefon milasbodrum@avis.com.tr

Pazartesi - Pazar 00:00 - 23:59
3

DALAMAN HAVALİMANI - İÇ HATLAR

Dalaman Havalimanı İç Hatlar Geliş Terminali

Telefon dlm-ichat@avis.com.tr

Pazartesi - Pazar 00:00 - 23:59
Muğla Bodrum Milas Havalimanı Dış Hatlar Araç Kiralama

Muğla Bodrum Milas Havalimanı Dış Hatlar Araç Kiralama

Muğla’ya dış hatlardan giriş yapıyor ve keyifli bir yolculuk istiyorsanız sizin için en mantıklı seçenek kişisel araç hizmeti için Bodrum Havalimanı araç kiralama hizmetinden faydalanmaktır. Eski adı Halikarnas olan bölge, Muğla ilinde, Türkiye'nin güneybatı Akdeniz kıyısında canlı bir sahil beldesi ve popüler bir turizm merkezidir. Yoğun gece hayatı, güzel plajları, tarihi mekanları, kaliteli otelleri ve tatil köyleriyle Türkiye'nin en popüler tatil beldelerinden ve Ege kıyılarının en büyük tatil beldelerinden biridir. Bodrum, Homeros tarafından “Ebedi Mavilikler Ülkesi” olarak tanımlanmaktadır. Rodos Şövalyeleri tarafından inşa edilen muhteşem ortaçağ kalesi, Ege ve Akdeniz'in buluştuğu Bodrum'un göz kamaştırıcı mavi koyunun girişini korur. İlçe, Türkiye’nin en aktif tatil beldesi olduğundan Bodrum Havaalanı araç kiralama hizmeti de sıklıkla tercih edilen bir seçenektir. Özellikle yurt dışından gelen kişiler için sakin ve özgür bir tatil rotası oluşturmak için idealdir 

Avis ile Bodrum Havaalanı Araç Kiralama Hizmeti

Bodrum Milas Havalimanı araç kiralama hizmeti için tercih edebileceğiniz seçeneklerden biri Avis’tir. Bodrum Havalimanı araç kiralama ofisleri arasında yer alan Avis, güvenli ve konforlu bir yolculuk için aradığınız tüm hizmetleri sunar. Özellikle uluslararası bir havayolundan geliyorsanız ve şehir hakkında fazla bilginiz yoksa Bodrum Havalimanı araba kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Rotanızı Avis üzerinden kolayca planlamak ve yolculuğunuza özgürce devam etmek için bir kiralık araba kullanabilirsiniz. Avis aracılığıyla aldığınız Bodrum Havalimanı rent a car hizmeti sayesinde yol boyunca yalnız olmazsınız. Herhangi bir teknik arızada servis aramak yerine direkt olarak Avis ile iletişime geçerek sorunu çözebilirsiniz. Avis’in 7/24 çağrı özelliği ve teknik servis desteği ile yol boyunca bu tip aksaklıkları pratik bir şekilde halledebilirsiniz.

Bodrum' u Keşfet
Muğla Bodrum Milas Havalimanı Araç Kiralama İç Hatlar

Muğla Bodrum Milas Havalimanı Araç Kiralama İç Hatlar

Yıl boyunca yurt dışından birçok misafir ağırlayan Bodrum, aynı zamanda yurt içinden de birçok kişiye ev sahipliği yapar. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden çoğu kişi yaz tatilleri için Bodrum’u tercih eder. İlçenin serin suları, ışıltılı plajları ve doğa harikaları herkesi etkileyebilir. Bu nedenle Muğla Bodrum Milas Havalimanı özellikle yaz aylarında en aktif olan havalimanlarının başında gelir. Bölgede özgürce tatil yapmak bu şehri doyasıya keşfetmek için yapabileceğiniz ilk şey araç kiralamaktır. Muğla’ya havayolu aracılığıyla iç hatlardan giriş yaptıysanız kişisel bir araç için ilk ve muhtemelen tek seçeneğiniz Bodrum Havalimanı araç kiralama hizmetidir. Bodrum Havalimanı araç kiralama şirketlerinden biri de Avis’tir.

Avis ile Bodrum Havaalanı Araç Kiralama Hizmeti

Araç kiralama hizmeti için Bodrum Havalimanı araç kiralama ofislerinden biri olan ve iç hatlar terminalinde yer alan Avis ile işbirliği yapabilirsiniz. İç hatlar üzerinden giriş yaptığınız için yanınızda kimliğiniz, ehliyetiniz ve kredi kartınızı bulundurmanız yeterli olacaktır. Resmi işlemlerin ardından rezerve ettiğiniz aracı teslim alabilir ve Milas Havalimanı araç kiralama hizmetinin tadını çıkarabilirsiniz. Bodrum Havaalanı araç kiralama hizmeti kapsamında istediğiniz aracı istediğiniz tarih aralığı boyunca kiralama şansına sahipsiniz. Araç kiralamak tatil boyunca yalnızca özgür ve konforlu bir rota oluşturmak için değil aynı zamanda güvenlik açısından da oldukça önemlidir. Bu noktada Avis’in verdiği 7/24 çağrı hizmeti ve teknik servis gibi detaylar yol boyunca önem kazanır. Özellikle şehri tam anlamıyla bilmeyenler için bu tip hizmetler çok daha değerlidir. Avis aracılığıyla alacağınız Bodrum Havalimanı rent a car hizmeti sayesinde hem güvenli hem de keyifli bir yolculuk geçirmiş olursunuz.

Şehir Ofisleri

BODRUM ŞEHİR

Neyzan Tevfik Cad. No : 66/A

Telefon 0252 316 2333

Pazartesi - Pazar 09:00 - 19:00
BODRUM TURGUTREİS

Bahçelievler Mh. M.Hilmi Cad. N0:45/B (İşbankası Yanı)Turgutreis , Bodrum

Telefon 0252 382 3851

Pazartesi - Pazar 09:00 - 19:00
FETHİYE ŞEHİR

1. Karagözler Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 21/B Fethiye

Telefon 02526123719

Pazartesi - Pazar 09:00 - 18:00
MARMARİS

Armutalan Mh. Kemal Seyfettin Elgin Bulvarı 210 Sk. No:3

Telefon 0252 417 8111

Pazartesi - Pazar 09:00 - 18:00