Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Avis ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

MERZİFON HAVALİMANI

SAMSUN YOLU 2.KM.FIAT BAYI YANI MERZIFON,AMASYA

Telefon

Pazartesi - Cumartesi 10:00 - 17:00
Pazar Kapalı
Amasya’da bir gün

Amasya’da bir gün

Merzifon tarihi dokusu ve gezi olanaklarıyla Amasya’nın bilinen en popüler noktalarının başında geliyor.  Yıl boyu ziyaret edilebilen nitelikte olan Merzifon,  Amasya’nın yaklaşık 45 kilometre uzaklığında bulunan tarihi eski bir kenttir. Tarihimizde yetiştirdiği vezirlerle ün yapmıştır. Kent Anadolu ve Karadeniz’e açılan bir kapı görevindedir. Bu tarihi şehri rahat ve konforlu bir şekilde gezmek isteyenler ve uçaktan iner inmez araçlarına atlamak isteyenler için, kaliteli hizmetlerin bir numaralı adresi olan AVIS, Merzifon Havalimanında sizleri araçlarınıza kavuşturmayı bekliyor.

Şehri Keşfetmenin Tadını Çıkarın Diye AVIS Merzifon Havalimanında Sizleri Bekliyor

İçinde birbirinden güzel tarihi yapıları bulunduran Merzifon’da kısıtlı bir süre ile bulunuyor ve bu süre zarfı içinde şehri de gezmek istiyorsanız AVIS’in kiralık araba hizmetlerinden yararlanmak size büyük bir kolaylık ve konfor sağlayacaktır. Araç kiralama, özellikle sürekli seyahat halinde olan insanlar için günümüzde önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ister günlük ister aylık araç kiralayabilirsiniz. Türkiye’nin en geniş araç filosuna sahip olan AVIS’ten yararlanmak veya bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilir veya telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

Merzifon’un nesi meşhur?

Kentin en meşhur şeylerinden biri eşeği ve keşkeğidir. Fakat kentin içinde bulabileceğiniz tek eşek kentin bir yerlerinde duran bir anıt olur. Keşkek arasanız bu fazlasıyla mevcuttur ama.  Kentin en büyük değerlerinden biri ise Kara Mustafa Paşa’dır. Merzifonlu olan Kara Mustafa Paşa kenditne birçok yapı kazandırmış olup şu anda birçok eseri koruma altında tutulmaktadır.
Kiraladığınız arabanız ile biraz daha gezmek isterseniz, kentin önerebileceğimiz en güzel yerlerinden biri ise Bedesten ve çevresi olur. Kentin en dikkat çeken eserlerinden birisi olan Bedesten, içerisindeki tarihi öğelerle birlikte fazlasıyla dikkat çekici ve tarih kokan bir yer denilebilir.  Akşamüzeri acıkmaya başlarsanız ise kökeni Tokat olan fakat burada fazlasıyla tüketilen Topuz kebabını önerebiliriz.

Amasya' yı Keşfet