Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
mutlu aile

23 Nisan’ın En Keyifli Açık Hava Aktiviteleri Sizlerle!

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda günün önemini ve değerini kutlarken aynı zamanda bugünü çeşitli etkinliklerle değerlendirebilirsiniz.

Gelin birbirinden keyifli açık hava aktivitelerine birlikte göz atalım!

Keyifli Bir Binicilik Deneyimi

Ülkemizin neredeyse her ilinde atlı spor kulüpleri ya da at çiftlikleri bulunuyor. 23 Nisan, çocukların biniciliği deneyimlemeleri için de oldukça uygun bir gün! Atlarla tanışıp birlikte zaman geçirmek hem ailece doğada keyifli bir gün geçirilmesine hem de çocukların gündelik alışkanlıkların dışına çıkarak farklı bir deneyim yaşamasına yardımcı olacak.

Heyecanlı Doğa Aktiviteleri

23 Nisan’da yapılacak diğer eğlenceli aktiviteler arasında birbirinden eğlenceli açık hava doğa aktiviteleri de bulunuyor. Şehrinizde bulunan kent ormanları keyifli doğa yürüyüşleri için birebir! Bu alanlarda bulunan macera parkları da çocuklarınız için oldukça heyecan verici deneyim sunabilir. Unutmadan geçmemek lazım; yemyeşil ormanlar ailecek piknik yapmak için en uygun alanlardan biri!

Uçurtma Olmadan Olur mu Hiç?

Aile ve çocuk aktiviteleri denildiğinde trend olmaktan vazgeçmeyen tek şey; uçurtma. Hep birlikte açık bir alana giderek saatlerce uçurtma uçurabilir ve çocuklarınızla birlikte özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Öncesinde çocuklarınızla kendi uçurtmanızı tasarlayabilir; çıtalarla, yapıştırıcılarla ve boyalarla birlikte eğlenceli bir aktivite yapabilirsiniz. Sonrasında yaptığınız uçurtmayı beraber uçurarak bu deneyimi unutulmayacak anılarınızın arasına ekleyebilirsiniz.

Çocuklarınız Glamping Kültürüyle Tanışsın!

Ailecek yapabileceğiniz aktivitelere keyifli bir glamping deneyimi eklemeye ne dersiniz? Gideceğiniz yerlere çocuklarınızla birlikte karar vermek, birlikte hazırlanmak ve birlikte heyecan dolu bir seyahat tüm aileyi çok mutlu edecektir. Gideceğiniz birbirinden güzel glamping alanlarında bol bol fotoğraflar çekilebilir, bulunduğunuz bölgenin etrafını gezebilir, yepyeni yerleri keşfedebilirsiniz. Böylelikle çocuklarınızla birlikte unutulmaz bir deneyim daha yaşama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ailenizle birlikte bu unutulmaz anları yaşarken Avis her zaman yanınızda. Gideceğiniz her lokasyonda size ve ailenize güvenle hizmet veren Avis, size uygun araç seçenekleri sunmaya da devam ediyor. Tüm hizmetlerimiz ve araç kiralama seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz!