Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
karavan kiralama

Ailenizle Bir Karavan Tatilinden Daha Keyifli Ne Olabilir?

Hayatınızda bir değişiklik yapmak ve karavan tatiline çıkmak sizce de güzel olmaz mıydı? Avis Karavan ile gittiğiniz yere sizinle birlikte evinizi de götürün. Karavan kiralama hizmeti sunan Avis Karavan ile ailenizle son derece hijyenik ve maceralı bir yolculuğa çıkmaya ne derseniz? Üstelik KoçAilem üyesiyseniz ya da Yapı Kredi müşterisiyseniz Avis karavan kiralama indiriminden faydalanabiliyorsunuz. Avis Kiralık Karavan ile tatil yapmak için yazı beklemenize gerek yok. Her mevsim konforlu karavanınızda konaklayarak tatilin tadını çıkarabilirsiniz.
 

Ailenizle Karavan Tatili Yapabileceğiniz Yerler

Avis Karavan filosunda bulunan motokaravan, çekme karavan ve offroad çeşitleriyle gitmek istediğiniz yere uygun olan karavanı kiralayarak, uzun zamandır istediğiniz yolculuğa çıkabilirsiniz. Cunda’da bulunan Ada Camp Hotel Beach, Midilli adasının karşısında ve denize sıfır oluşuyla ailecek karavan tatili yapmak için eşsiz bir yer.
Kusursuz doğası ve adeta bir tablo gibi olan manzarasıyla, Yedigöller Milli Parkı da ailecek karavan tatili yapmak için güzel bir seçim. Her mevsim göz alıcı güzellikte olan Yedigöller’e, kış aylarında da Avis offroad karavanınızla gidebilir ve dışarıdaki soğuk ve büyüleyici atmosferi sıcacık karavanınızdan seyredebilirsiniz.
Datça Aktur Kamping, ailenizle karavan keyfi yapabileceğiniz huzurlu bir yer. Orman içerisindeki bir sitede yer alan Datça Aktur Kamping, yemyeşil orman ve masmavi deniz manzarasının yanı sıra çocuklarınızın keyifli vakit geçirebileceği çocuk parklarıyla sizlere her anlamda dört dörtlük bir karavan tatili yapma fırsatı sunuyor. Ayrıca etrafında bulunan eczane ve marketlerle, acil durumlarda ihtiyacınız olabilecek malzemeleri kolayca temin etme şansı tanıyor.
Ölüdeniz’ de bulunan Oba Beach Hotel & Karavan, denize 10 dakikalık yürüme mesafesi ile ailenizle yapabileceğiniz keyifli bir karavan tatili olabilir. Oba Beach Hotel & Karavan ile Fethiye’nin güzel doğasının ve berrak denizinin tadını, Avis Karavan ile kiraladığınız karavanınızda huzurla konaklayarak çıkarabilirsiniz.