Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis ile tatil

Ailenizle Unutulmaz Bir Yılbaşı Deneyimine Hazır Olun!

Yılbaşı gibi özel zamanda şehrin karmaşasından uzaklaşmak yeni yılı doğanın içinde karşılamak fikri kulağa çok hoş geliyor değil mi?

Eğer sizler de yılbaşının muhteşem atmosferini kalabalıktan uzak, ailenizle ya da sevdiklerinizle baş başa ve doğanın sakinliğinde yaşamak istiyorsanız AVİS’in sunduğu karavan kiralama hizmeti ile keşfedilmemiş yerlerde konaklayabilir veya bungalov kamplarında küçük bir kış tatili molası verebilirsiniz!

Rotamızı ilk olarak Datça Yarımadası’na çeviriyoruz.

Datça Yarımadası

Ailenizle veya dostlarınızla birlikte karavanınıza atlayıp masmavi denizi ve yemyeşil ormanlarıyla Datça’da yılbaşı kutladığınızı hayal edebiliyor musunuz?

Yapacağınız tek şey aracınızı keşfetmek istediğiniz en huzurlu alana çekip; doğanın seslerine kulak vermek. Ormanda keşif yürüyüşlerine çıkabilir ve belki gece hep birlikte ateş başında keyifli bir film izlemek!

Demre (Antalya)

Antalya sıcak renkleri, limon ve portakal karışımı ferah kokularıyla daha önce gidenlerin akıllarında yer eden, tekrar görmek isteyecekleri şehirler arasında kalıyor. Bizler de yılbaşında direksiyonu Antalya’nın en özel bölgelerinden Demre’ye kırıyoruz. Çeşitli karavan kampları seçeneği bulunan bölgede; sakin, sessiz ve hatta evcil hayvanlarınızla birlikte konaklayabileceğiniz gibi tekne turlarıyla da keşfetmenizi mutlaka öneriyoruz.

Şimdilik karavan kiralama ile yapabileceğiniz kampların eşsiz deneyimini bir kenara bırakıp, tadını aratmayacak güzellikteki bungalov tatillerine göz atalım. Bungalovlar doğanın içinde yer almaları sebebiyle son dönemlerde oldukça popüler. Şehrin gürültüsünün yerini kuş cıvıltılarının aldığı bungalov otellerde ailenizle gönlünüzce konaklayabilir, birbirinden farklı aktivitelerle unutulmaz bir yılbaşı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Rize

Rotamızı Rize’ye çevirdiğimizde Ekodanitap Natural Life’ın ağaç ev ve bungalov olmak üzere iki farklı konseptiyle karşılaşıyoruz. Ailece konaklamalar için oldukça uygun nitelikteki bu alan, Fırtına Deresi’nin etkileyici manzarasıyla sizleri karşılıyor ve şömineli çardağı, kapalı mekânı ve kütüphanesiyle oldukça keyifli bir tatil imkânı sunuyor.

“Ekolojik Çiftliklerde Tarım Turizmi ve Gönüllü Bilgi, Tecrübe Takası” ağına bağlı olan bu alan, ziyaretçilerine gönüllü olarak çalışma imkânı da sağlıyor. Kişiler sebze, meyve, yaban mersini, organik yumurta ve böğürtlen gibi birçok besini kendileri üretebiliyor ve tadına bakabiliyorlar. Ayrıca, birbirinden farklı kelebek ve çiçek türlerini içinde bulunduran bu alanda ailenizle birlikte bölgesel ya da yöresel turlara ve etkinliklere doğru yola çıkabilirsiniz. Unutulmayacak bir yılbaşı deneyimi için oldukça cezbedici görünüyor değil mi?

Bursa

Uludağ Orman Köşkleri, Uludağ kayak merkezine yakın bir konumda bulunuyor. Lokasyonunun yanı sıra ziyaretçilerine yemyeşil bir alan sunan Orman köşkleri, sıcacık ve eğlenceli bir yılbaşı tatili için biçilmez kaftan. B tipi ve C tipi orman köşkleri şeklinde ikiye ayrılan bu alanda büyüklü küçüklü ahşap köşkler bulunuyor. Ailenizle birlikte buraya geldiğinizde rahatlıkla doğa yürüyüşü yapabilir ve temiz havayı ciğerlerinize doyasıya çekebilir; kamp alanlarında ateş yakıp eğlenceli oyunlar oynayabilir ya da mangal yapıp en keyifli sofralarla yılbaşını karşılayabilirsiniz!

Bu lokasyonlara ulaşmanız için Avis tüm imkanlarıyla her zaman yanınızda. Tüm araç kiralama hizmeti seçeneklerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz!