Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis araba kiralama

Sıra Dışı Bir Deneyim: Alfa Romeo Tonale ile Tanışın

1960’lı yılların popüler markalarından biri olan ve 1986 yılında Fiat ile iş birliği yapan Alfa Romeo, uzun süredir beklenilen kompakt SUV sınıfındaki Alfa Romeo Tonale aracının tanıtımını geçtiğimiz aylarda yaptı.

Aracın en ilgi çekici özelliklerinden biri, hibrit teknolojisi. Bu teknoloji, aracın sessiz, akıcı ve yakıt harcanmasını engelleyen elektrikli modda kalkış yapabilmesine ve düşük devirde bu modda ilerleyebilmesine olanak sağlıyor. Tonale ile geliştirilmiş olan bu teknoloji sayesinde aracın sıkışık trafikte ve kısa mesafelerde gaza basmadan da ilerlemesi sağlanıyor. Bununla birlikte araç, tamamen elektrik modunda park edilebiliyor.

Rakiplerine göre iddialı boyutlara sahip olan Alfa Romeo Tonale 4,53 metre uzunluğu, 1,84 metre genişliği ve 1,6 metre yüksekliğiyle birlikte kendine özgü yenilikçi bir tasarım sunuyor. Yenilenen Full LED Matrix farları aracın ön kısmında etkileyici bir görünüm oluştururken, dinamik sinyalleri ve gündüz sürüş farları da en iyi aydınlatma koşullarını kullanıcılarına sunmayı amaçlıyor.

Teknoloji

Sahip olduğu yeni nesil yazılım mimarisiyle Tonale, çeşitli teknolojik yenilikler sunuyor. NFT blok zinciri sertifikasyonuna sahip olan ilk otomobil unvanını taşıyan araç, içinde ve dışında en iyi deneyim sağlamayı amaçlayan bütünleşik dijital hizmetlerden oluşan bir eko-sisteme de sahip.

Motor

Dizel motorlara kıyaslanabilir seviyede bir tüketim sağlayan Alfa Romeo Tonale, müşterilerine yüksek verimlilik ve maksimum performans odaklı orijinal bir “hibrid deneyim” yaşatabilecek donanımı içerisinde barındırıyor.

Sürüş Dinamikleri

Teknolojik donanımlarıyla göze çarpan Alfa Romeo Tonale’in direksiyonunda yer alan tek parça vites geçiş pedalları ve otomatik şanzımanı, kullanıcıları için her türlü sürüş ve seyahat için tepkisel ve heyecan verici alternatifleri bir arada sunuyor.

Sürücü Asistan Sistemi

Kullanıcılarına daha içgüdüsel bir sürüş deneyimi sunmak amacıyla insan- makine birleşimiyle ortaya konulan Tonale’in Gelişmiş Sürücü Asistan Sistemleri, özelliklerini rakiplerine kıyasla bir üst seviyeye taşıyor. Bu şekilde sürücüler için tüm yolların güvenli ve konforlu olması sağlanabiliyor.

Sizler de yenilikçi tasarımı ve teknolojik donanımıyla geliştirilen Alfa Romeo Tonale ile benzersiz bir sürüş deneyimi yaşamak isterseniz, Avis ile kolaylıkla aracınızı kiralayabilir ve yepyeni maceralara yola çıkabilirsiniz. Araç kiralama işlemleri için şehir, havaalanı ofislerimizden ya da web sitemiz üzerinden rezervasyon oluşturabilirsiniz!