Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
seyahat rotası

Aşkınızın Neden Bir Roadtrip’e İhtiyacı Var?

 

Rotamızda Mide Var

Birbirinden muhteşem mutfaklarla bezenmiş bir gastronomi cennetinde bulunduğumuz gerçeğini göz önünde bulundurursak, sevdiklerinizle birlikte damak tadınızın doruklarına bir yolculuğa hayır demek büyük bir hata olur. Her bölgede farklı lezzet deneyimleri yaşayarak hem kendinizi hem de sevdiklerinizi unutulmaz lezzetlerle tanıştırabilirsiniz. Geleneksel lezzetlerle her kültürden tatları deneyimleyip, sevdiklerinizle birlikte Roadtrip’inizi her durakta farklı güzelliklerle süsleyebilirsiniz. Oluşturulan rotaların her birinde eşsiz deneyimler yaşayacak, gideceğiniz her yönde damak tadınıza en uygun lezzetleri bulup, bir sonraki gelişinizi bekleyeceksiniz.
 

Tarihin Her Döneminde En Güzel

Kültürel bir Roadtrip isteyenler için bir başka yadsınamaz gerçek de bulunduğumuz coğrafyanın her tarihi dönemde medeniyetin incisi konumunda olması. Bilinen en eski ibadet merkezine ve dünyanın 7 harikasından ikisine ev sahipliği yapmış olan ülkemizde, her bölgede etkileneceğiniz eserlerle karşılaşacaksınız. Medeniyetin beşiğini birlikte keşfederken kültürel çeşitlilik anlamında da görülmeye değer birçok öğeyle tanışıp, sevdiklerinizle tarihin her dönemine beraber tanıklık etmiş olacaksınız. Kapadokya’da balonla arşa çıkaracağınız aşkınızı, Truva’dan Paris ve Helen’le tanıştırabilir, Osmanlı’dan Hürrem ve Kanuni’yle yarıştırabilirsiniz.
 

Her Mevsime Aşık

Biricik sevdiğinizden başka gönlünüzü kaptıracağınız tek şey bütün mevsimlerin tam anlamıyla yaşanabildiği yerleri sevdiğinizle beraber görmek olabilir. Rotanızın her noktasında bambaşka doğal güzelliklerle karşılaşacak, sevdiğinizle beraber dünyanın en güzel yerlerine ne kadar yakıştığınıza şaşıracaksınız. Kış mevsiminde kayak yapabilir, yaz mevsiminde yeşilin veya mavinin derinliklerinde kaybolabilirsiniz. Her deneyimin sevdiklerinizle güzel olduğuna inanıyor ve sevdiğinizle beraber bir Roadtrip’te her mevsimin aşk dolu olacağını biliyoruz.
 

Yolculukta Tekrar Tanışmak

Aşkı yolculukta bambaşka yönleriyle tekrar keşfetmek kaçınılmaz olacaktır. Sevdiğinizle daha önce bulunmadığınız konumlarda, daha önce deneyimlemediğiniz durumlarda bulunacak, tekrar tanışacak ve tazeleneceksiniz. Rotalarda belirlenen hedeflerden ziyade, sevdiğinizle geçen vakte ve yaşanan sürece âşık olacaksınız. Özel günlerde özel noktalarda bulunmak veya özel noktalarda hatıralar yaratmak aşkınıza iyi gelecek. Atıldığınız maceralarla yaşayacağınız heyecanı en sevdiğinizle paylaşarak unutulmaz anlar yaratacak ve yaşayacaksınız. Birbirinden romantik noktalarda hem çevrenize hem de sevdiğinize tekrar hayran olacaksınız.
 

Avis’le Çok Kolay

58 noktada araç kiralama şehir ofisleriyle, 34 noktada havalimanı araç kiralama ofisleriyle, İstanbul, İzmir ve Ankara’da Avis yanında ofisleriyle ve İnternet sitemizle hayatınızın her noktasında yanınızdayız. Dilerseniz karavanla, dilerseniz kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz diğer kiralık araç seçenekleriyle planlayabileceğiniz Roadtrip’inizde size ve sevdiklerinize eşlik edeceğiz. Sevdiklerinizle paylaşacağınız yeni hatıralarınızda yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.