Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
kayak sporu

Avis Yol Arkadaşınız ile Türkiye’nin En İyi Kayak Merkezleri

Dünyanın neredeyse her ülkesinde bilinen bir spor ve hobi olan kayak, ülkemizde de yüz yıllardır yapılıyor. Özellikle kış aylarında havaların soğuması ile birlikte dış mekânda yapılabilecek spor faaliyetlerinin sayısının azalması, insanların kayağa yönelmesinde büyük bir rol oynuyor. Kardan, kıştan bahsetmişken; ‘’Avis’ten bir araba kiralayıp güzel bir kayak merkezinde kayağa gitmemiz yok mu?’’ diye aklınızdan geçirdiğinizi biliyoruz. Bizce oldukça mükemmel bir fikir! O halde, biz de sizin için Türkiye’de keyifli vakit geçirebileceğiniz en iyi kazak merkezlerini sıralayalım.

Türkiye’de Gidebileceğiniz En İyi Kayak Merkezleri

Sarıkamış Kayak Merkezi – Kars

Kar kalitesi ve oldukça başarılı pisti ile dünyanın en iyi kayak merkezleri arasında kendine yer edinen Sarıkamış Kayak Merkezi’nde, kristal kar görmek mümkün. Kristal kara, Sarıkamış Kars Merkezi dışında yalnızca İsviçre Alp Dağları’nda rastlanıyor.

Sarıkamış Kayak Merkezi’ne kolayca ulaşım sağlamak için Kars Harakani Havalimanı’nda veya şehir merkezinde bulunan Avis ofisinden araç kiralama yapabilirsiniz.

Palandöken Kayak Merkezi – Erzurum

Kaliteli tesislere sahip olması ve her seviyeden kayakçılara hizmet edebilen pistleri ile bilinen Palandöken Kayak Merkezi, ulusal ve uluslararası birçok yarışa ev sahipliği yapmış ve yapmaya devam ediyor.

Palandöken Kayak Merkezi’ne, Avis’ten kiralayacağınız araçlarla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzurum Havalimanı’nda bulunan 2 Avis ofisinden, şehir merkezinde bulunan Avis ofisinden veya Merzifon’da bulunan Avis ofisinden araç kiralayabilirsiniz.

Erciyes Kayak Merkezi – Kayseri

3 bin 916 metre yükseklikle zirveye sahip olan Erciyes Kayak Merkezi, %10 ila %50 arasında değişen eğimlere sahip olan pistleriyle dikkat çekiyor. Malzeme kiralama, kayak eğitimi ve benzeri gibi seçenekler de sunan merkez, kar uçurtması sporu için dünyada tercih edilen en önemli kayak merkezlerinden bir tanesi.

Erciyes Kayak Merkezi’ne rahat bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, Kayseri Erkilet Havalimanı’nda ve Kocasinan’da bulunan Avis ofislerinden rahatlıkla araç kiralayabilirsiniz.

Uludağ Kayak Merkezi – Bursa

Toplamda 11 ana pisti içerisinde bulunduran Uludağ Kayak Merkezi, birçok farklı stilde yapılan kar sporlarına ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin en eski kayak merkezlerinden bir tanesi olan Uludağ Kayak Merkezi, ekim – nisan ayları arasında yurt içinden ve yurt dışından binlerce misafiri ağırlıyor. Ayrıca merkez, konaklama imkânlarıyla da avantaj sağlıyor.

Uludağ Kayak Merkezi’ne ulaşım sağlamak için Bursa/Nilüfer’de bulunan Avis ofisinden aracınızı kolayca kiralayabilirsiniz.

Kartepe Kayak Merkezi – Kocaeli

Huzurlu, keyifli bir hafta sonu geçirmek için oldukça ideal seçenekler sunan Kartepe Kayak Merkezi, Sapanca Gölü manzarasıyla dikkat çekiyor. Diğer kayak merkezleriyle kıyaslandığında denize olan yakınlığı ile farklılaşan Kartepe Kayak Merkezi’ne, Avis’ten kiralayacağınız araçla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kartepe Kayak Merkezi’ne, şehir merkezinde bulunan Avis ofisinden kiralayacağınız araçla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Davraz Kayak Merkezi – Isparta

Neredeyse her dağcılık sporunu rahatlıkla yapabileceğiniz bir merkez olan Davraz Kayak Merkezi, sahip olduğu kafeteryalar ve konaklama merkezleriyle yurt içinden ve yurt dışından birçok misafirin uğrak noktası konumunda. Eğirdir Gölü’nün manzarasını sunan Davraz Kayak Merkezi; kampçılık, doğa yürüyüşü, tırmanma ve benzeri birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Davraz Kayak Merkezi’ne rahatça ulaşmak için Denizli Çardak Havalimanı’nda ve Pamukkale’de bulunan Avis ofislerinden veya Antakya Havalimanı’nda bulunan Avis ofisinden ya da İskenderun yolu üzerinde yer alan Avis ofisinden aracınızı kolaylıkla kiralayabilirsiniz.