Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
lüks araç kiralama

AVIS Farkıyla Şoförlü Araç Kiralama ve Transfer Hizmeti

Her dakikası ayrı yoğun olan iş seyahatlerinde, pek de aşina olmadığınız bir yerde trafiğin gerginliği ve kaybolmanın endişesi olmadan arka koltukta işlerinizi hallederken seyahat etmenizi sağlayacak bir hizmet var. Standart araç kiralama hizmetine ek olarak aynı zamanda şoför hizmetini de almanızı sağlayan bir paket olan “şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetleri” çeşitli durumlarda tam da ihtiyacınız olan şey olabilir.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

Şoförlü araç kiralama hizmeti, araç kullanmak istemediğinizde veya iş seyahati için aşina olmadığınız bir şehre gittiğinizde yolculuğun sorumluluğunu her türlü hava koşulunda ve trafikte güvenebileceğiniz lisanslı bir şoföre devretmenizin bir yoludur. Gideceğiniz yere ulaşırken trafiğin gerginliği ve yolların karmaşasından kurtulmanızı sağlar. Günlük veya daha uzun süreli alabileceğiniz bir hizmet olan şoförlü araç kiralama hizmeti, seçtiğiniz araç ve tahsis edilen lisanslı şoförle birlikte seyahat etmenizi sağlar.

Şoförlü Araç Kiralama ve Transfer Hizmeti Nerelerden Alınabilir?

Ankara, Bodrum, İstanbul ve İzmir’de alınabilen şoförlü araç kiralama hizmetinin saatleri; 4 saat 120 km, 8 saat 150 km, 12 saat 180 km ve 24 saat 300 km olarak belirlenmiştir. Transfer hizmeti ise en fazla 160 km olacak şekilde sunulmaktadır. Aracınızı seçtikten ve şoförlü araç kullanma hizmetini satın aldıktan sonra seçtiğiniz araç, profesyonel şoförünüzle birlikte size yönlendirilecektir.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetinin Avantajları

Avis Şoförlü Araç Kiralama Hizmetini standart araç kiralama hizmetine ek olarak, seyahatlerinizde size eşlik edecek profesyonel bir şoför hizmeti de sağlayan bir paket olarak nitelendirebiliriz. Şoförlü araç kiralama hizmetinde size tahsis edilen araç ve şoför, yolculuklarınızın daha güvenli, konforlu ve hızlı olmasını sağlayacaktır. Seyahat esnasında arka koltukta görüşmelerinizle, işlerinizle veya notlarınızla ilgilenirken ulaşmanız gereken noktaya ulaşabilirsiniz. Şoförlü araç kiralama hizmetiyle tahsis edilen şoförler profesyonel olacaklarından her türlü hava veya trafik koşulunda araç kullanmaya hakimdirler, bu sebeple şoförlü araç kiralama hizmeti, hedef noktaya en hızlı şekilde ulaşırken seyahat esnasında geçirilen süreyi de en verimli şekilde geçirebilmenizi sağlar. Avis, hijyen, güvenlik ve konfor gibi alanlarda yolcularına en kaliteli hizmeti sağlar. Ankara, Bodrum, İstanbul ve İzmir’de bulunan şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetlerine, 444 28 47 no’lu rezervasyon merkezinden ve avis.com.tr internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve fiyatlandırma bilgileri için www.avis.com.tr/soforlu-arac-kiralama-transfer sitesini ziyaret edebilirsiniz.