Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis-ile-ailecek-karavan-tatiline-hazir-olun

Avis ile Ailecek Karavan Tatiline Hazır Olun!

Karavan tatili, aileler için eşsiz bir deneyim sunan özgün bir seyahat şeklidir. Doğanın içinde huzur bulmak, çocuklarınızla kaliteli zaman geçirmek ve farklı yerleri keşfetmek istiyorsanız, karavan tatili tam size göre olabilir.

Genellikle yatak, mutfak, banyo ve oturma alanları gibi temel konforları sunan karavanlar ile seyahat etmek, özellikle aileler için hem konforlu hem de keyifli bir tatil sunabilir.

Kış gelmeden sonbaharın keyfini sürebileceğiniz bu mevsimde karavan kiralayarak gezebileceğiniz rotalara gelin birlikte bakalım!

Ege Sahilleri Turu

İzmir'den başlayarak Çeşme, Alaçatı, ve Urla gibi sahil kasabalarını ziyaret edebilirsiniz.
Bodrum ve Marmaris gibi popüler tatil bölgelerine gitmek için rotanızı güneye doğru genişletebilir, tarihi kalıntıları görmek için Efes Antik Kenti'ni de ziyaret edebilirsiniz.

Kapadokya Macerası

Kapadokya'nın peri bacaları, yeraltı şehirleri ve benzersiz coğrafyasını keşfetmek için Kapadokya'ya doğru yola çıkabilirsiniz. Nevşehir, Ürgüp ve Göreme gibi kasabalarda karavanınızı park edebilir ve bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz. Sıcak hava balonlarıyla bölgenin muhteşem manzaralarını da görebilirsiniz.

Karadeniz Serüveni

Karadeniz sahil şeridi boyunca seyahat edebilir ve yeşilin hakim olduğu bu bölgenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Trabzon'da Sümela Manastırı'nı ziyaret edebilir ve Karadeniz'in lezzetli mutfağını deneyebilirsiniz. Uzungöl, Rize, ve Artvin gibi rotaları da karavan tatilinize dahil edebilirsiniz.

Akdeniz ve Antalya

Antalya'dan başlayarak Akdeniz sahilini takip edebilir ve tatil kasabalarına girebilirsiniz.
Antik kentler Aspendos ve Perge'yi ziyaret edebilir, Olimpos ve Kaş gibi sahil kasabalarında dinlenebilirsiniz. Mavi yolculuk yapmak için Fethiye veya Bodrum'a gitmeyi de planlarınız arasına ekleyebilirsiniz.

Doğu Anadolu Macerası:

Doğu Anadolu Bölgesi’ni keşfetmek istiyorsanız, Van'dan başlayarak Doğubayazıt ve Ağrı Dağı'nı ziyaret edebilirsiniz. Süphan Dağı ve Tatvan'da doğal güzellikleri keşfedebilir ve yöresel lezzetleri deneyebilirsiniz.

Bu rotalar, Türkiye'nin farklı bölgelerini keşfetmeniz için harika fırsatlar sunar. Karavan tatili ile bu güzellikleri ve kültürel zenginlikleri keşfetmek için hazırlıklı olun ve ailenizle unutulmaz anılar biriktirin. Ayrıca her seyahatten önce rotanızı ve konaklama yerlerinizi planlamayı unutmayın.

Türkiye’nin dört bir yanında yer alan havalimanı araç kiralama ve Şehir İçi araç kiralama ofisleriyle Avis, ayrıcalıklı ve avantajlı bir araç kiralama deneyimi imkanı tanır. Siz de sonbaharda doğa ile iç içe olacağınız rotaları keşfetmek için aracınızı web sitesi üzerinden veya Avis ofislerinden kolayca kiralayın, huzur dolu anların keyfini güvenle yaşayın!