Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis kampanyası

Avis Online Rezervasyon İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Araç kiralama, günümüz şartlarına bakıldığında tüm seyahat planlarında konforlu ve tasarruflu bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Araç kiralama hizmetleri minimum 1 gün (24 saat) kullanımı içerir. En kısa kiralama türü, “günlük kiralama” olarak geçer. Günlük araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak gündelik işlerinizi kolayca halledebilir, günübirlik seyahatlere çıkabilirsiniz. Bunun yanında daha uzun süreli seyahatler için haftalık, aylık ya da yıllık araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kısa süreli araç kiralama hizmetleri dahilinde saatlik şoförlü araç kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Günlük ya da şoförlü araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak için öncelikle gününü, tarihi ve saati belirlemeniz gerekir. Bu sayede hızlı bir şekilde araç kiralama rezervasyon işlemlerini Avis web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Online rezervasyon işlemlerini nasıl gerçekleştirebilirsiniz?

  • Araç kiralayacağınız il, ilçe ve tarihi belirleyin.
  • Belirlenen konum ve tarih için uygun olan araç gruplarını gözden geçirin.
  • Ekstra istediğiniz hizmetler, ürünler varsa rezervasyonunuzu dilediğiniz gibi şekillendirin.
  • Son olarak da size en uygun araç segmentini seçin ve rezervasyonunuzu tamamlayın.

Tüm bu işlemlerin ardından aracınız, size en yakın Avis ofisinde sizi bekliyor olacak.

Dilerseniz web sitesinden üye olarak Avis’in birbirinden özel ayrıcalıklarına da dahil olabilirsiniz. Üyelik sistemi ve hızlı rezervasyon özelliği ile vaktinizi harcamadan kolay ve çabuk bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avis üyelik sistemi sayesinde geçmiş faturalarınızı, geçmiş rezervasyonlarınızı ve aktif kiralama işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Tüm bunların yanında Avis üzerinden kiralama işlemlerini gerçekleştirdiğiniz araçlarınızla yolculuğunuz süresince tarafınıza kesilen trafik cezalarını ya da HGS bedellerini takip edebilme olanağı da elde etmiş olursunuz.

Online Ödeme ile %30 İndirim Kazanın!

Avis araç kiralama hizmetlerinden faydalanırken web site ya da uygulama üzerinden kiralayacağınız aracın ücretini online ödediğiniz takdirde %30 indirim kazanabilirsiniz! Detayları incelemek için https://www.avis.com.tr/arac-kiralama-kampanyalari/avis-online-odeme-kampanyasi sayfasını ziyaret edebilirsiniz!

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir.
  • Türkiye sınırları içerisindeki tüm Avis ofislerinde geçerli olacaktır.
  • Bu kampanya, ön ödemeli yapılacak tüm kiralamalarda geçerlidir.
  • Bahsedilen kampanya ile diğer indirimler ve kampanyalar birleştirilemez.
  • Kampanya, Avis filo imkanları ile sınırlıdır. Tercih edilen araçta uygunluk olmaması durumunda muadil bir araç ya da bir üst segment araç sunulabilir.
  • Kampanyada Avis’in tüm genel araç kiralama koşulları geçerlidir.