Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
araç kiralama

Yol Arkadaşınız AVIS, Premium Araçlarla Sizinle!

Yol arkadaşınız Avis, size konforlu, güvenli ve premium bir sürüş deneyimi sunmak için yüksek kaliteli, geniş araç filosuyla daima yanınızda! Avis’in çeşitli marka ve modellerden oluşan Premium araçları, her tercihe ve ihtiyaca uygun olarak, benzersiz bir otomobil deneyimi sunmak için hazır bekliyor.

Zarafet, Teknoloji ve Konforla Buluşuyor

Şıklığın yanı sıra teknolojik yenilikleri de taşıyan bu segment araçlar, sürücüler için üst düzey bir deneyim fırsatı sunuyor. İç mekanları yüksek kaliteli döşemeler, ergonomik koltuklar ve modern multimedya sistemleri ile donatılan Premium araçların, son teknoloji özellikleri ise sürücü ve yolcuların güvenlik, konfor ve keyifli bir seyahat ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özenle tasarlandı. Araçların güçlü motorları pürüzsüz bir sürüş deneyimi sağlarken, ileri düzey sürüş destek sistemleri ve konfor ayarları sürücüleri her zaman rahat ve güvende tutar.

Herkese Uygun, Premium Araçlar Avis’te!

Avis’in geniş araç filosunda; iş seyahatlerinden özel etkinliklere, tatillerden özel gün kutlamalarına kadar birçok farklı aktivite için Premium Kiralık Araçlar yer alıyor. Avis müşterileri, kendi ihtiyaç ve zevkleri doğrultusunda, geniş araç filosu içerisinden dilediklerini seçerek konforlu, güvenli ve premium bir otomobil yolculuğu fırsatına sahip oluyor.

Beş kişiden yedi kişiye kadar yolcu kapasitesine sahip olan; Alfa Romeo, Audi, BMW, DS, Mercedes, Peugeot, Volvo ve Volkswagen gibi markaları filosunda bulunduran Avis Premium Kiralık Araç seçenekleri ile ister aileniz ister arkadaşlarınızla eğlence, konfor ve güven dolu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden Avis, profesyonel ve deneyimli ekibiyle, müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun araçları seçmelerine yardımcı olarak kusursuz bir müşteri deneyimi sağlamak için tüm destekleri sunar. Aynı zamanda Avis, müşterilerine üstün araçlar ve kusursuz bir hizmet deneyimi sunarak sürüşlerini unutulmaz kılar.

Kaliteli bir sürüş deneyimi arayan müşteriler için mükemmel bir seçenek olan; konforu, stili ve performansı bir araya getiren Avis Premium kiralık araç seçenekleriyle benzersiz bir sürüş yaşamak için size en uygun Avis ofisini ziyaret edebilir veya işlemlerinizi web site üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.