Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
kış tatili

Sevgilinizi Mutlu Etmenin En Romantik 10 Yolu

Dünya neyle dönüyor dersiniz? Biz, sevgiyle döndüğünü düşünenlerdeniz çünkü sevgi, değdiği her yeri güzelleştiren ve hiçbir kısıtlı alanı olmayan büyük bir güç. Sevginin iyileştirici gücünün farkında olanlar, sevdiklerini mutlu etmek için her yolu denerler çünkü sevgisizliğin, bir insanın başına gelebilecek en büyük felaketlerden bir tanesi olduğunun farkındalardır. Biz de, sevgilinizi mutlu etmenize yardımcı olabilecek en romantik 10 yolu sizin için hazırladık. Umarız, sevginiz sonsuz olur.

Takdir Edin, Saygı Duyun

Sevginin en sağlam temeli, saygıdır. Saygının olmadığı bir yerde, ne yazık ki sevginin gücü bile yetersiz kalır. Eşinizin, sevgilinizin başarılarını takdir etmeniz, onun mutlu ve gururlu olduğu anlarda eşlikçisi olmanız, onu çok daha güçlü yapacaktır. Aynı zamanda size karşı olan bağını da sağlamlaştıracaktır. William James’in konuyla ilgili harika bir sözü var: ‘’İnsan doğasındaki en derin prensip, takdir edilme isteğidir.’’ Özet olarak, sevgilinizi önemseyin ve onun başarılarıyla mutlu olun.

Beklenmedik Sürprizler Yapın

Bir sürprizin güzel ve etkileyici olması için çok iyi kurgulanmış ve çok para harcanmış olması gerekmez. Sevgilinizi iyi tanıyın ve sosyal hayatta onun sevdiği şeyleri gözlemleyin. Mutsuz olduğu bir anda, birlikte çekindiğiniz güzel bir fotoğrafı çerçeveletip, arkasına romantik bir not yazıp ona verdiğinizde, beklenmedik bir sürprizin ne kadar etkili olabileceğini anlayacaksınız.

Beklendik Sürprizler de Yapın

Beklendik sürpriz ne olabilir? Örneğin, özel günler. Onun doğum gününde, işiyle ilgili özel bir günde yapacağınız sürprizi zaten bekleyecektir. Fakat bekliyor olması, etkilenmeyeceği anlamına gelmez. Ona değer verdiğinizi, bir şeyleri hatırlayarak gösterin.

Romantik Yürüyüşler Yapın

Her şeyin planlı olmasına gerek yok. Canınızın sıkıldığı bir zamanda, ‘’haydi, biraz yürüyelim’’ deyip, el ele romantik bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Beklentiler ve İstekler Hakkında Konuşun

Sevgilinize karşı şeffaf olmanız, onu mutlu etmenin başka bir yoludur. Birbirinizi sevdiğinizde ve hayatlarınızda kalıcı olmak istediğinizde, günü kurtaracak söylem ve hareketlerden uzak durmak istersiniz. Bu da ilişkiyi, güven ve dürüstlük üzerinde sağlam bir temele oturtur.

Konsere Gidin

Sevdiğiniz bir sanatçının konserine gidip, yan yana delicesine eğlenmek ne kadar güzel olur bir düşünsenize! Elbette romantik bir konser de olabilir, zevkleriniz size kalmış.

Tiyatroya Gidin

Tiyatrolar, konserlerden daha farklı atmosferlere sahiptir. Orada birlikte keşfedeceğiniz yeni şeyler, size konuşacak çok şey verir.

Romantik Bir Akşam Yemeği Yiyin

Bu, elbette olmazsa olmaz. Romantik bir akşam yemeği yemek, ilişkinizi beklediğinizden çok daha ileri taşıyacaktır.

İltifat Edin

İltifat etmek için an beklemeyin, içinizden geldiği her an iltifat edin. Yolda yürürken, ne kadar güzel olduğunu söyleyin. Bir anda gözlerinden bahsedin, ona romantik birkaç cümle kurun. Bir anda, beklenmeden gelen iltifatlar çok daha romantik ve etkilidir.

Birlikte Yolculuk Edin

Birlikte, uzun bir araba yolculuğuna çıkın. Yolda geçireceğiniz her dakika, eşsiz anılara dönüşecek ve size ‘’iyi ki’’ dedirtecek bir sürü an yaşatacak. Unutmayın, en romantik kaçamak, birlikte yapılan yolculuk ve o yolculukla edinilen anılardır.