Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis tam destek hizmeti

Avis Tam Destek Hizmeti’nin Neleri Kapsadığını Biliyor musunuz?

Araç kiralama hizmeti, tercih ettiğiniz aracın kullanım hakkının belirli bir süre boyunca size devredilmesini sağlar. Araç kiralama hizmetiyle, araçların kullanım süreçlerindeki tamir ve bakım masrafları, vergileri ve amortisman giderleri gibi maddi yükümlülükler anlaşmaya bağlı olmak üzere kiralayıcı firmanın sorumluluğunda olur.

Avis, tam destek hizmetiyle en usta şoförlerin dahi karşılaşabildiği hasar, arıza veya kaza gibi durumlarda ortaya çıkan maddi yükümlülüğü üstlenir ve müşterilerinin mağdur olmasını engeller. Bu duruma ek olarak Avis; periyodik bakım, lastik değişimi ve muayene gibi işlemlerde de sözleşme dahilinde ücretsiz hizmet alınmasını sağlar.

Bakım Durumlarında

Periyodik bakım, araçların performanslarını korumak ve potansiyel arızaları engelleyerek güvenli bir sürüş deneyimi sağlamak adına büyük önem taşır. Avis güvencesiyle kiralanmış araçların periyodik bakım işlemleri ülkenin dört bir yanında anlaşmalı servislerde ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Türkiye genelinde 800’den fazla anlaşmalı noktada gerçekleştirilebilen periyodik bakım, kira sözleşmesi kapsamında Avis tarafından karşılanır.

Hasar ve Arıza Durumlarında

Avis, müşterilerinin trafikte kaza veya arıza gibi olumsuz durumlarla karşılaşmaları durumunda daha fazla mağdur olmamaları için hasar güvencesi hizmeti sağlar. Trafikte sürekli olarak karşılaşılabilen kaza ve arızalarda sürücü ve yolcuların, can sağlığı gibi önemli konularla ilgilenebilmesi ve kiralık araçlarıyla alakalı da mağdur olmamaları adına sürecin Avis tam destek hattı tarafından yönetilmesi sağlanır. Kiralık aracın servise gidememesi gibi bir durum ortaya çıkmışsa çekici hizmeti de tam destek kapsamında Avis tarafından karşılanır.

Lastik Değişimi ve Operasyonel İşlemler

Sözleşme kapsamında belirlenen şekilde, kiralık araçların lastik değişimi ve HGS gibi operasyonel işlemler de Avis tarafından gerçekleştirilir. Avis, müşterilerinin güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak mevsimsel lastik değişimi hizmetini de karşılar. Mevsimsel sebeplerle veya hava şartları dolayısıyla ihtiyaç duyulan lastik değişim işlemlerinde müşterilerin maddi yükümlülükten muaf olmasını sağlayan Avis, aynı zamanda otoyol ve köprülerden geçiş sırasında HGS işlemlerinin de yönetilmesini sağlar.

Avis 7/24 Tam Destek Hizmeti

Avis güvencesiyle araç kiralamak, rezervasyon işlemlerinden başlayarak kaliteli hizmet alınması anlamına gelir. Avis tam destek hizmeti sayesinde tüm ihtiyaç ve taleplerinizi belirtebilir ve kiralama süreciyle ilgili tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Kiralık aracınızla ilgili her türlü acil durumda ulaşabileceğiniz Avis tam destek hattı, kaza gibi durumlarda yol yardımıyla yanınızda olur ve aracınızın tamir süreci boyunca mağdur olmamanız adına geçici bir araç temin eder. Kiralama işlemlerinizle alakalı her türlü talep ve ihtiyacınız için Avis tam destek hattıyla iletişime geçebilirsiniz.