Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis karavan kiralama

Avis’in Araç ve Karavan Kiralama için Sunduğu Ek Ürünleri Biliyor Muydunuz?

Avis, profesyonel bir yapıyla kullanıcılarına hizmet veren otomobil kiralama işletmesi olarak tüm müşterilerine ihtiyaçlarına bağlı bazı ek ürünler de sunuyor. Bu ek ürünler, araç kullanımını daha faydalı hale getirmek ve müşterilerin memnuniyetini artırmaya yönelik faydalı birtakım hizmetleri kapsıyor. Örneğin, rent a car hizmeti alırken kişiler bebek ya da çocuk koltuğu talep edebilirler. Ailecek yapılacak olan kiralama hizmetlerinde, seyahat sırasında konfor ve güvenliği sağlanması için küçük çocuklar için bu hizmet oldukça önemlidir.

Şehir içi ya da şehir dışı yapılan seyahatlerde farklı bir alandan gelerek yapılan kiralama işlemlerinde lokasyon bilgilerine ulaşabilmek amacıyla kişiler, navigasyon ve GPS hizmeti talep edebilirler. Araçlardaki GPS ve navigasyon eklentisi, seyahat ya da iş gezileri sırasında bireylerin ulaşımlarını daha kolay bir hale getirmeyi amaçlar.

Bunların yanında Avis’in sunduğu araç kiralama hizmetleri kapsamında bulunan ek paketler şöyle sıralanabilir;

 • Kış lastiği; yolculuğunuzu mevsim fark etmeksizin keyifle yaşamanız için sunulan bir hizmettir.
 • Ek sürücü; araç kiralayan şahıs dışındaki kişiler tarafından da aracın kullanılmasına olanak sağlayan bir hizmettir.
 • Navigasyon; gideceğiniz adrese sorunsuz ve daha hızlı şekilde varmanıza yardımcı olacak bir hizmettir.
 • Bebek koltuğu; belirli bir yaş ve kilo altındaki bebeklerin kullanımının zorunlu tutulduğu yasa gereğince sağlanan bir hizmettir.
 • “Genç Sürücü” paketi; araç kiralama işlemleri, araç segmentine göre belirlenen yaş ve ehliyet yılı dikkate alınarak yapılır. Bu şartların sağlanamadığı bazı durumlarda “Genç Sürücü” paketiyle limitler dahilinde kiralama işlemleri gerçekleştirilebilir.
 • Wi-Fi modem; araç içerisinde kesintisiz internet kullanımı sunan bir hizmettir.

Avis’in karavan kiralama hizmetleri kapsamında müşterilerine sunduğu ek paketleri de sıralayacak olursak;

 • Bisiklet; tatilinize keyif veren ve alternatif ulaşım sağlayan, katlanabilir tarzda sunulan ek bir ürün hizmetidir.
 • Tek kişilik konfor paketi; 2 çarşaf, 1 yastık, 1 battaniye, 1 el havlusu içerir.
 • Çift kişilik konfor paketi; 2 çarşaf, 2 yastık, 1 battaniye, 2 el havlusu içerir.
 • Masa ve sandalye; pratik ve konforlu bir kullanım sağlayacak ek ürünlerdir.
 • Kasa; değerli eşyaların daha güvenli bir şekilde korunmasını sağlayacak ek hizmettir.
 • Pike; soğuk hava koşulları için sağlanan ek bir hizmettir.
 • Çocuk koltuğu; belirli bir yaş ve kilo altındaki bebeklerin kullanımının zorunlu tutulduğu yasa gereğince sağlanan bir hizmettir.
 • Ek Sürücü; karavan kiralayan şahıs dışındaki kişiler tarafından da karavanın kullanılmasına olanak sağlayan bir hizmettir.
 • “Genç Sürücü” paketi; karavan kiralama işlemleri, karavan segmentine göre belirlenen yaş ve ehliyet yılı dikkate alınarak yapılır. Bu şartların sağlanamadığı bazı durumlarda “Genç Sürücü” paketiyle limitler dahilinde kiralama işlemleri gerçekleştirilebilir.

Avis ile En Ayrıcalıklı Karavan Tatili Şimdi %20 İndirimli!

Avis’in 31 Mayıs 2022 tarihine kadar geçerli olan kampanyası kapsamında AVIS Caravan’da liste fiyatı üzerinden %20 indirimli karavan kiralama işlemleri gerçekleştirilebilir. Kampanya boyunca müşterilere “1 adet bisiklet” ve “kamp masa ve sandalyesi” hizmetleri de ücretsiz olarak sunulacaktır.

KoçAilem Avis Caravan Kampanyası

Avis’in 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli olan kampanyası yalnızca Avis Karavan Kurtköy Ofisi’nde gerçekleşecek kiralamalar için geçerlidir. Bu kampanyanın kapsamında KoçAilemlilere Avis karavan kiralama hizmetleri kapsamında liste fiyatları üzerinden %25 indirim uygulanacaktır.

Kişilerin kampanyadan yararlanabilmesi için en az 3 senelik B sınıfı ehliyet sahibi, 27 yaşını doldurmuş ve 75 yaşını aşmamış olması gerekmektedir.

Yapı Kredi Müşterilerine Avis Caravan’dan %15 İndirim!

Kampanya kapsamında Yapı Kredi’lilere özel Avis Caravan ile kiralama hizmetleri kapsamında %15 indirim uygulanır. Bu kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir ve Avis Caravan Kurtköy Ofisi üzerinden gerçekleşecek kiralamalar için geçerlidir.

Hopi’li Olmanın Avantajları!

Avis’in 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli kampanyası kapsamında Hopililere Avis Caravan’da liste fiyatı üzerinden 50 TL paracık ve %10 indirim imkanı tanınmaktadır. Kampanya kapsamında indirim, karavan kiralama tutarı üzerinden yapılır ve ek hizmetler için indirim geçerli değildir.