Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
araç kiralama avantajları

Bireysel Araç Kiralamada Aylık Kiralama Avantajları

Araç kiralama hizmetleri gezilerde, tatillerde ve seyahatlerde bireylerin sıklıkla tercih ettiği hizmetlerden biridir. Bu hizmetten yararlanan kişiler, ulaşımlarını kolaylıkla sağlarken ek masraflardan da kurtulmuş olurlar. Araç satın almak yerine ihtiyaç duyulan duruma uygun şekilde farklı model ve markalardaki araçlar kiralanabilir. Bu araçların kiralanma süreleri günlük, haftalık, aylık ya da uzun dönem şeklinde olabilir.

1 ay ya da 1 aydan daha uzun süre araç kullanımı yapmak isteyen kullanıcıların zevklerine ve bütçelerine uygun şekilde istedikleri araçları kiralamaları için uzun vadeli araç kiralama seçeneği bulunmaktadır. Firmaların uzun dönem araç kiralama işlemleri kurumsal uzun dönem araç kiralama hizmeti olarak adlandırılırken, bireysel uzun dönem araç kiralama hizmetleri ise kullanıcıların uzun soluklu araç ihtiyacını karşılar.

Aylık araç kiralama hizmetleri ve uzun dönem araç kiralama hizmetleri, firmalar ve bireysel kullanıcılar için satın almaya gerek duymadan kolaylıkla yararlanabilecekleri birçok avantajı kapsar.

Avis Aylık Araç Kiralama Hizmetleri İçerisinde Neleri Barındırıyor?

Araç satın almak, tabi tutulan vergiler ve bakım masrafları göz önüne alındığında yüksek maliyetlere sebep olduğundan kiralamak daha ekonomik bir tercih olabilir.

İşte Avis ayrıcalığıyla ihtiyaca yönelik araç seçimi yapabileceğiniz aylık kiralama hizmetlerinin avantajları…

  • Aylık araç kiralama hizmeti boyunca bakım ve onarım hizmetlerine kolaylıkla ulaşılabilir.
  • Aracın kiralandığı süreç boyunca sigorta, vergi ve yedekleme gibi birtakım işlemler Avis tarafından yürütülür.
  • Başlangıçta belirlenen maliyet sayesinde bütçe kontrolü yapmak kolaylaşır.
  • Lastik yönetimi ve yol yardımı gibi önemli konularda 7/24 destek alınabilir.
  • Zaman ve kaynak yönetimi Avis tarafından gerçekleştirilir.
  • Günlük ve haftalık araç kiralama hizmetlerine göre daha avantajlıdır.

Avis, bünyesindeki tamamen güvenli ve hijyenik koşullarda el değmeden temizlenen araçları ile sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor. Aylık araç kiralama hizmetleri hakkında detaylı bilgiler için en yakın Avis araç kiralama ofislerini ya da Avis Aylık Kiralama https://www.avis.com.tr/avis-aylik-kiralama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.