Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
sıcak su havuzu

Bu Hafta Sonu Kaçamağı İçinizi Isıtacak

Kendinizi yenilemek istediğiniz her an, isteğinize göre küçük kaçamaklar yapabileceğiniz size uygun birçok tatil seçeneğine ulaşmak mümkün. Kimi zaman şehirden birkaç gün uzaklaşmak hem dinlenmek hem de sakinleşmek için birebir.

Hatta yılbaşı kutlamalarını soğukta ya da kalabalık ortamlarda kutlamak bana göre değil diyorsanız sizler için bir önerimiz var: Termal oteller!

Ülkemizin zengin yer altı kaynakları sayesinde birçok ilimizde bulunan termal otellerde senenin tüm yorgunluğunu atabileceğiniz; masaj, Türk hamamı, cilt bakımı ve spa gibi birçok farklı hizmet bulunuyor.

Gelin Avis araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak keyifle gezebileceğiniz bu lokasyonlara birlikte göz atalım!

Denizli

UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde bulunan Pamukkale Travertenleri ve ülkemizin önde gelen termal kaynaklarıyla turistik anlamda ilgiyi üzerine çeken bir şehir, Denizli. Burada Karahayıt Kaplıcası ve Pamukkale Kaplıcaları önde gelen termal tesisler arasında bulunuyor. Dikkat çekici yönleri sebebiyle Denizli, her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Şehirde bulunan ve yılbaşını keyifle geçirmek isteyeceğiniz kaplıcalar; Kızıldere Ilıcası, Akköy Çamur Kaplıcaları, Tekkeköy Ilıcaları, Babacık (Kabaağaç) Kaplıcası, Akköy Gölemezli Çamur Kaplıcaları ve Yenice Kamara Kaplıcası şeklinde sıralanabilir.

Eskişehir

Ülkemizin en renkli ve en keyifli şehirlerinden biri olan Eskişehir’in ilçelerinde bulunan birçok termal tesiste konaklama imkânı mümkün. Özellikle “sıcak sular” bölgesinde bulunan ve yüksek debili sıcak su kaynakları, fizyoterapi alanında tedavi amaçlı kullanıldığı için oldukça rağbet görüyor.

Termal turizm denildiğinde akla pek lüks konaklamalar gelmediğinin farkındayız. Ancak Eskişehir bu noktada ezber bozuyor. Şehrin Bademlik bölgesindeki Tasigo Hotels Eskişehir Termal Otel, zarafet ve lüks dolu tesisleriyle muhteşem bir yılbaşı programı için oldukça uygun görünüyor!

Bunun yanında şehirde bulunan Günyüzü Çardak Kaplıcası, Hasırca termal kaynağı ve Sakarıılıca termal kaynağı, ülkemiz genelinde üçüncü derece önem ve öncelikli kaynaklar arasında yerini alıyor.

Afyonkarahisar

Afyonkarahisar, ülkemizin termal başkenti olarak görülebilir. Bu şehir dinlenmek, eğlenmek ya da uzaklaşmak istediğiniz her an içinizi ısıtacak kaplıca sularıyla ünlü. Afyon’da bulunan birçok konaklama alanı, bölgede bulunan aktif jeotermal etkinliklerden yararlanıyor. Sizler de yüksek mineralli bu termal suların keyfini yılbaşı heyecanıyla birlikte çıkarmak isterseniz, Afyon’da her talebe uygun nitelikte birçok tesis bulabileceğinizi unutmamalısınız!

Yalova

Yalova; masmavi denizi, yemyeşil ormanları, zeytin bahçeleri ve şelaleleriyle her mevsim ziyaretçilerine apayrı keyif sunan bir şehir. Tüm bunların yanında şifalı suları ve büyüleyici doğal güzellikleriyle birden farklı aktiviteyi içinde bulundurabilir. Oluşumlarıyla neredeyse 4000 yıl öncesine dayanan Yalova’daki termal kaynaklar, bu alanda birçok farklı tesisin oluşmasına ön ayak olmuş ve çok sayıda yerli ve yabancı turistin ilgisini çekmiş durumda. Yeni yılın mutluluğuyla içinizi ısıtacak tatil seçenekleri arasında Yalova’yı tercih ederseniz hem bu bölgenin termal sularıyla yenilenebilir hem de Yalova şehrinin mutlaka görülmesi gereken Erikli Yaylası, Sudüşen Şelalesi, Çınarcık ve Yürüyen köşk gibi noktalarını keşfe çıkabilirsiniz.

Sizler de yeni yılı sıcacık bir ortamda kucaklamak isterseniz Avis’in ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanabilir, ulaşımı dert etmeden gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden kendinize uygun aracı seçip, size en yakın Avis araç kiralama şehir ofislerine giderek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Tüm bunların yanında şehirler arası yolculukları da dert etmeyin! Avis havalimanı araç kiralama ofisleri de kolaylıkla rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için her zaman yanınızda!