Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
çocuklu sürüş deneyimi

Bu Şarkılarla Okul Yolu Motivasyonunuz Daha Da Artsın

Günlük yaşantımızda motivasyona her daim ihtiyaç duyarız. Güzel bir müzik ile motivasyonumuzu hızlıca kazanabilir, yepyeni güne iyi ve pozitif başlayabiliriz!

Arabada yolculuk yaparken ve özellikle okula giderken dinleyeceğiniz motive edici şarkılar sayesinde güne keyifli bir başlangıç yapabilir ve devamı için enerji depolayabilirsiniz. Tam da bahsettiğimiz gibi okul yolunda sizi motive edecek, içinizi kıpır kıpır yapıp oturduğunuz yerde sizi dans ettirecek şarkıları sizler için derledik. Keyifli dinlemeler!

 

 

Amerikalı hip hop ikilisi OutKast'ın Speakerboxxx/The Love Below albümünden olan Hey Ya! motive edici ritmi sayesinde dinleyen herkesi harekete çağırıyor.

 

 

Eminem’in en büyük hitleri arasında bulunan Love Yourself, ritmi ve sözleriyle dinleyicileri cezbediyor.

 

 

Ortadoğu esintileri taşıyan, enstrüman olarak dünya ritimlerini ve farklı davul unsurlarını sergileyen orta tempolu bu hip-hop şarkı duyduğunuz an hareketlenmenizi sağlayacak.

 

 

Amerikalı eski bir grup olan Destiny’s Child’ın ikinci stüdyo albümleri The Writing's on the Wall'dan (1999) bir parça. Dünya genelinde oldukça beğenilen bu şarkı 2000 yılında iki Grammy Ödülü’ne aday gösterildi.

 

 

İngiliz grup Spice Girls’ün ilk single’ı olan Wannabe orta tempolu bir dans- pop şarkısıdır. Bu efsane parçanın ruhu ve dönemde yarattığı büyük etki yıllar geçse de eskiyecek gibi değil.

 

 

Amerikalı sanatçı Michael Jackson’ın 6. stüdyo albümü Thriller (1982) için kaydettiği bir şarkıdır. Karmaşık ritim düzenlemesi ve ayırt edici özellikteki korna düzenlemesiyle akıllarda kalıcı bir karakteri olan bu şarkı, Jackson’ın en iyi hit albümlerinde bulunuyor.

 

 

Amerikalı şarkıcı Jeniffer Lopez’in 4. stüdyo albümü Rebirth (2005) için hazırladığı şarkılardan biri. Caz ve Funk etkileriyle oldukça hareketli bir dans ve R&B şarkısı olan Get Right, ihtiyaç duyduğunuz ritmi yakalamanızı sağlıyor.

 

 

Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı olan Katy Perry’nin 5. stüdyo albümü Witness’ın çıkış single’ı olan Chaned To The Rhythm pop, disco ve dancehall havasında bir şarkıdır.

İşte sizin için hazırladığımız motivasyon artırıcı yol şarkıları. Bu birbirinden güzel şarkılarla keyifli yol deneyimi için Avis’in benzersiz araç kiralama hizmetlerinden istediğiniz her an her yerde faydalanabileceğinizi unutmayın!