Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
dilediginiz-rotada-avis-yol-arkadasiniz-yaninizda

Dilediğiniz Rotada, Avis Yol Arkadaşınız Yanınızda!

Seyahat etmek, yaşamımızın önemli bir parçasıdır. Yeni yerler keşfetmek, farklı kültürleri deneyimlemek ve günlük rutinden uzaklaşmak için seyahat etmek birçok insanın vazgeçilmez bir ihtiyacıdır. Ancak bir tatil planlamak bazen karmaşık olabilir. Tam da bu noktada Avis, seyahat deneyiminizi kolaylaştırmak, güvenli hale getirmek ve hayalinizdeki geziyi en konforlu şekilde sürdürmenizi sağlamak için daima yanınızda!

Tatil Planlamanın Keyfi

Tatil planlamak, heyecan verici bir süreç olabilir ancak aynı zamanda zorlayıcı da olabilir. Nereye gitmeli, nerede konaklamalı, ne yapmalı gibi birçok karar almanız gerekebilir. Avis sayesinde, tatil rotanızı belirledikten sonra ulaşım konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Avis, geniş araç filosu ve şube ağıyla, tatil rotanız boyunca size güvenilir bir yol arkadaşlığı sunar.

Güvenli ve Konforlu Yolculuklar

Avis filosunda yer alan tüm araçlar, modern teknoloji ve düzenli bakım ile sürekli olarak güvenlik standartlarını karşılar. Müşterileri için daima güvenilir ve konforlu bir sürüş deneyimi sunan Avis, benzersiz bir seyahat için daima yanınızda yer alır.

Esneklik ve Özgürlük

Avis ile araç kiralama, seyahat planlarınızı esnek hale getirir ve kendi programınızı belirleme özgürlüğü sağlar. Toplu taşıma araçlarına veya tur gruplarının programlarına bağlı kalmadan istediğiniz yere istediğiniz zaman gidebilirsiniz. Ayrıca araç kiralama, havaalanı transferleri gibi ulaşım maliyetlerini de azaltabilir ve seyahat bütçenizi daha verimli kullanmanıza yardımcı olabilir.

Yerel Kültürü Keşfetme Fırsatı

Avis’ten dilediğiniz aracı kolaylıkla kiralayarak turistik rotaların ötesine geçip gerçek bir yerel deneyim yaşayabilirsiniz. Zengin bir kültürel coğrafyaya sahip olan Türkiye’de gözden kaçan küçük kasabaları, gizli kalmış plajları, yerel restoranları rahatlık ve güven içerisinde keşfedebilirsiniz.

Güvenilir Destek ve Hizmet Avis’te

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Avis, Tam Destek Hizmeti ile 7/24 müşteri desteği sunar. Herhangi bir sorunuz veya sorunuz olduğunda, profesyonel ve yardımsever müşteri temsilcileri size destek olur. Ayrıca acil durumlar için yol yardımı hizmeti sunarak seyahatinizin güvenli ve sorunsuz geçmesini sağlar.

Avis ile İyi Yolculuklar!

Siz de hayalinizdeki seyahat planını yaparken Avis’in tatiliniz boyunca sağladığı konfor ve güvenlikle keyifli anılar biriktirin; yolculuğunuzun her anından en iyi şekilde yararlanın. Avis yol arkadaşınız iyi yolculuklar diler.