Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
doğanın arka bahçesini avis ile keşfedin

Doğanın Arka Bahçesini Avis ile Keşfedin!

Kuş seslerinin huzur verdiği, yeşilin her tonunun göz kamaştırdığı, göllerin yansıttığı manzaraların büyülediği bir doğa kaçamağı yapmak istiyorsanız, Türkiye'nin birbirinden güzel doğa rotalarını Avis ile keşfetmeye hazır olun!

Yedigöller Milli Parkı, Abant Gölü, Ağva, Yuvacık, Karagöl, Uzungöl ve daha birçok büyüleyici rota sizi bekliyor!

Yedigöller Milli Parkı: Doğanın Cenneti

Yedigöller Milli Parkı, Türkiye'nin en güzel doğa harikaları arasında yer alır. Bolu il sınırları içinde bulunan bu cennet; yedi adet büyüleyici gölü, yemyeşil ormanları, çeşitli yürüyüş rotaları, çadır ve karavana uygun kamp alanları ile huzur sunar.

Abant Gölü: Doğanın Sessizliği

Abant Gölü, Türkiye'nin en ünlü göllerinden biridir. Ormanlarla çevrili bu büyüleyici gölde yürüyüş, piknik, kamp ve yamaç paraşütü yapabilir; bisiklet sürüşüne çıkabilir, balık tutabilir, özgün fotoğraflar çekebilir veya sadece doğanın sessizliğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Ağva: Denizin ve Doğanın Buluşma Noktası

Ağva, İstanbul'un merkezine 112 km uzaklıkta bulunan sakin bir semttir. Yeşilin ve mavinin muhteşem bir buluşma noktası olan Ağva’da denizin kıyısında veya ormanın içinde yürüyüş yapabilir, Göksu Nehri’nde vakit geçirebilir, tekne turlarına katılabilirsiniz.

Yuvacık: Göller ve Ormanlar Ülkesi

İstanbul'un gözde doğa rotalarından biri olan Yuvacık Baraj Gölü, doğa severlere muhteşem bir manzara sunar. Benzersiz manzarasının tadını çıkarmanın yanında burada; kamp, piknik veya doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.

Karagöl: Doğanın Renkleri

Karagöl, Artvin'in doğal güzellikleri ile ünlüdür. Yemyeşil ormanları ve muhteşem manzaralarıyla bilinir. Burada doğal güzellikler eşliğinde huzurun tadını çıkarabilirsiniz.

Uzungöl: Rüya Gibi Bir Göl

Türkiye'nin en ünlü göllerinden biri olan Uzungöl, Trabzon'un muhteşem doğal güzelliklerine ev sahipliği yapar. Burada rüya gibi bir manzara karşısında yürüyüş yapabilir, göl kenarında dinlenebilir ve yöresel lezzetleri keşfedebilirsiniz.

Kaz Dağları: Ege'nin Gizli Cenneti

Kaz Dağları, Ege Bölgesi'nin gizli cenneti olarak adlandırılır. Doğa yürüyüşleri, dağ bisikleti turları ve serin sularıyla ünlüdür. Kaz Dağları Milli Parkı’nda yer alan Hasanboğuldu, Pınarbaşı ve Sutüven Şelaleleri, izlemeye doyamayacağınız bir güzellik sunar. Ayrıca Kaz Dağları’nda Adatepe ve Yeşilyurt gibi bölgeleri, organik ürünlerle dolu köy pazarlarını da ziyaret edebilirsiniz.

Göreme Vadileri: Kapadokya'nın Büyüsü

Kapadokya, peri bacaları ve yer altı şehirleriyle ünlü olsa da, Göreme Vadileri de görülmeye değerdir. Renkli vadiler, gizli kiliseler ve benzersiz coğrafi oluşumlarla dolu olan Göreme Vadileri, Kapadokya'nın büyüleyici atmosferini romantik bir macera eşliğinde sunar.

Kaçkar Dağları: Doğanın Zirvesinde

Kaçkar Dağları, Rize ve Artvin illeri arasında yer alır ve Türkiye'nin en yüksek zirvelerine ev sahipliği yapar. Bu bölge, doğa tutkunları için cennet gibidir. Kaçkar Dağları’nda doğa yürüyüşleri ve dağcılık aktiviteleriyle unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanında yer alan Havaalanı ve Şehir İçi araç kiralama ofisleriyle Avis, ayrıcalıklı ve avantajlı bir araç kiralama deneyimi imkanı tanır. Siz de sonbaharda doğa ile iç içe olacağınız rotaları keşfetmek için aracınızı web sitesi üzerinden veya Avis ofislerinden kolayca kiralayın, huzur dolu anların keyfini güvenle yaşayın!